Wpis z mikrobloga

Ktoś jeszcze ma problem z #revanced które odtwarza film poprawnie przez kilkanaście sekund i potem film się zawiesza? Vanced działało wybornie, ale wyłączyli. Sprawdzałem masę różnych wersji, obecnie mam z tematu na XDA + najnowsze microG. Nie jest to wina internetu, bo ma mobilnym jest identyczna sytuacja. Telefon to 1+7 Pro. Link do tematu XDA tutaj

#youtubevanced #vanced #telefony
  • 12
@BrudnyPedro: to samo, revanced po 30s-90s odtwarzania filmu nagle go pauzuje i wideo się przetwarza w nieskończoność. Okropnie denerwujące. Jestem teraz zmuszony oglądac youtuba z reklamami, bo jest to już mniej irytujące niż te ciągłe zatrzymania buforowania filmu bez powodu. Nie działa na żadnej wersji revanced, ani na tej z 1 marca z oficjalnej strony, ani na tej z 25 lutego z xda. Ehh. A na wykopie prawie zero słychu o
@BrudnyPedro: @Luk1N @mefisjo78 @avira @cukru @ANTYPOLAND @patchupdate @andromenda

Statement od team'u:

ReVanced team can't do anything about it as comes from Google's servers and their A/B testing which is affecting directly MicroG (either original MicroG, Vanced Team or inotia00's one. No matter what update you use of those, won't work by now if you are affected.) The only thing you can do by now is being patience and meanwhile use those