Wpis z mikrobloga

Na którym spotkaniu najlepiej kogoś zaprosić na domostwo, mówię tu o randkach z osobami co poznały się na tinderze, badoo etc czyli są dla siebie nieznajomi
Czy uważacie, że jeśli dziewczyna zaprosi was po pierwszym spotkaniu na chatę to jest łatwa?
Miałem kilka sytuacji gdzie dziewczyna po drugim spotkaniu lub 3 zaprasza do siebie i to chyba jest już w miarę okej
Ostatnio gadałem z laską w klubie co mówiła, że nigdy w życiu nie poszła by do łóżka z gościem poznanym w klubie, którego dopiero co poznała. Mówiła, że przynajmniej z 3 razy się muszą widzieć
#tinder
  • 21
@kndkjnn123: Ja #!$%@?. Za moich czasów dziewczyny nie dawały się zapraszać na chatę z powodu presji społecznej. To znaczy mimo, że chciały to mówiły nie, bo co ludzie powiedzą. Dziś się to niestety zmieniło. Nie mniej jednak zadaniem faceta zawsze było jest i będzie jak najszybsze wzięcie dziewczyny na chatę po to żeby się ruchać, no bo o nic innego tutaj przecież nie chodzi. To jest zadanie faceta. Zaliczyć jak najwięcej
@Jah00: tutaj wcale nie chodzi tylko o to że presja społeczna jest taka żeby najpierw spotykać się poza domem. W kwestii bezpieczeństwa wybieramy neutralne miejsca a nie dom nowo poznanego gościa, który może mieć różne zamiary. Niestety zbyt wiele smutnych historii słyszy się żeby ufać obcym mężczyznom.
@szara_rysa: Słuszna uwaga, no tylko wyobraź sobie, że byłem z laską kilka miesięcy i ona nadal nie chciała do mnie jeździć (gdzie były komfortowe warunki), a zamiast tego ruchaliśmy się u niej, gdzie za ścianą byli jej rodzice. Ale to było wiele lat temu. Dziś jest inaczej.
@DzazesOrozes uguem wolałabym być już sama na zawsze niz to co mi los zgotowal, #!$%@? z tym red pillem, jedyny problem jest taki, ze nie da się być samemu i nie zastanawiać czy nie byloby jednak lepiej żyć z kimś, wiec tez bym była nieszczęśliwa. musiałabym się cofnąć w czasie.