Wpis z mikrobloga

To normalne, że Ukraińcy chwalą #grot


@vartan: Tak samo oficjalnie wychwalają Panzerhaubicie 2000, a dopiero niemieckie media sie dowiaduja nieoficjalnie, że jednak armatohaubice są bardzo awaryjnie. To oczywsite, że Ukriancy potrzebuja broni, wiec wychwalja, bo tego oczekuje dostawca.
Ja tam nie bardzo wierzę w takie przypadku, że Błaszczak jedzie na Ukraine gada z ukraińskim mon i zaraz po jego powrocie ukazuje się słowny komunikat ukrainskiego mon o tym, że zestrzelono rosyjski
  • Odpowiedz
Nie po prostu zmienili proch zastosowany w naboju. Tak samo jak u nas, wprowadzono unowocześnienie.


@znin: I tutaj jeżeli są jakieś dodatkowe przesłanki (bo sam onet rzeczywiście jest mało konkretny) to należałoby co najmniej przeprowadzić w końcu jakieś szersze testy porównawcze. Choćby dla zaspokojenia zainteresowania opinii publicznej. A nóż pojawią się jakieś uwagi i będzie można broń udoskonalić. Tak bym to widział w cywilizowanym kraju. Media są od poruszania problemów i
  • Odpowiedz
@vartan: Ukraińscy żołdacy mają zakaz krytykowania zachodniej broni.I to chyba jest oficjalny komunikat który od nich wyszedł.Więc nawet jeśli coś się z grotami działo to się i tak nie dowiemy
  • Odpowiedz
Ja tam nie bardzo wierzę w takie przypadku, że Błaszczak jedzie na Ukraine gada z ukraińskim mon i zaraz po jego powrocie ukazuje się słowny komunikat ukrainskiego mon o tym, że zestrzelono rosyjski samolot polskim Piorunem.


@szurszur: gdzies wywiad widzialem, z jakims gromowcem. co mowil ze w wojsku sie zawsze w gorze mowi ze jest zajebiscie. Wiec i tak gowno warte te opinie.
  • Odpowiedz
@vartan: Niemcy zaczynają produkcje broni- onet pisze o zacinajacym sie grocie na podstawie informacji jakiegos ruskiego trola z Twittera. To na pewno czysty przypadek
  • Odpowiedz
@szurszur: Mnie najbardziej rozpjerdalaja takie posty bo chłopie wystarczy jedno popołudnie by zweryfikować brednie które piszesz. Pojedź na strzelnice jak nie chcesz strzelać z grota to popytaj się ludzi na strzelnicy. Zapytaj się jakiegoś żołnierza czy grot jest dobry i się dowiesz. To nie jest wiedza tajemna.
  • Odpowiedz
@revin: Nawet na wykopie pisał gosc, ktory używał pierwszej i drugiej wersji Grota i potwierdza, że sie zacinał. Sami pisowcy pisali w wadach Grota w mailach Dworczyka. Naprawde wszystko potrafisz wyprzeć?
  • Odpowiedz