Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie znieść ukrofilskiej propagandy tutaj... Dla wszystkich ukraińskich onic poczytajcie sobie jak wyglądał poziom życia w ukrainie przed wojną... I nie, u kacapów było bardzo podobnie


@jaszczomp_golembiasz: jednocześnie Ukraina dość ładnie się rozwijałą i miałą szansę na jeszcze szybszy rozwój przy zbliżeniu do Zachodu.

A z Rosji bierzesz pod uwagę też gigantyczne tereny za Uralem czy tylko zachodnią część? ;)
@KakaowyTaboret: gdzie ten rozwoj? korupcja az #!$%@? piszczy (nawet poczas wojny na czolowych stanowiskach rotfl), #!$%@? pieniedzy, oligarchizm jak u ruskich z aktorem-komikiem marionetka oligarchy, top biedy w europie, top hivu. ponad polowa tego kraju nawet nie mowi po ukrainsku. umowmy sie - to jest #!$%@? gowno zlepek post sowiecki bez specjalnej tozsamosci narodowej (ew ze #!$%@? quasi-nazi korzeniami).
: gdzie ten rozwoj? korupcja az #!$%@? piszczy (nawet poczas wojny na czolowych stanowiskach rotfl),


@hekktik:

niżej w rankingu korupcji niż Rosja i coraz lepiej sobie radzą. Jest tam większa korupcja niż w Rosji w armii? Jakoś #!$%@? wątpię xD

#!$%@? pieniedzy, oligarchizm j


@hekktik:

bardziej jak u ruskich?

z aktorem-komikiem marionetka oligarchy


@hekktik:

wiesz... w USA też kiedyś 1 prezydent był aktorem i wcale nie jest uznawany za
@KakaowyTaboret: widzisz, jakiej ty #!$%@? logiki uzywasz ze ty gadajac o ukrainie musisz w kolko przywolywac rosje? twoj jedyny argument w dyskusji o ukrainie to rosja to rosja tamto. porownywanie zalenskiego do regana to w ogole jest #!$%@? fest. idz poczytaj podreczniki
widzisz, jakiej ty #!$%@? logiki uzywasz ze ty gadajac o ukrainie musisz w kolko przywolywac rosje?


@hekktik:

a jaki inny kraj mam wziąć za porównanie? Agentura rosyjska była (jest?) tam nadal silna rosjanie ciągle paskudzą w tym kraju który stara się wyjść z gówna xD

porownywanie zalenskiego do regana to w ogole jest #!$%@? fest. idz poczytaj podreczniki


@hekktik:

I nawzajem. Może znajdziesz tam inne kraje nawet w Unii Europejskiej
@KakaowyTaboret: ja #!$%@?, napisalem ci ze to marionetka oligarchy (sprawdz ktorego) a ty #!$%@? o tym ze byl komikiem i bajki o reganie. to nie tezy z dupy tylko #!$%@? prawda, masz taki syndrom wyparcia ze musisz udawac ze jest inaczej, nie wiem, boli cie i musisz zaklamywac rzeczywistosc? przeciez oni to sami mowia, po #!$%@? tak to wypierasz siedzac w polandii? nawet w danych ktore wklejasz totalnie #!$%@? wie po
ja #!$%@?, napisalem ci ze to marionetka oligarchy (sprawdz ktorego) a ty #!$%@? o tym ze byl komikiem i bajki o reganie


@hekktik:

mhm taka marionetka, że pozwala ryzykować swoje zycie dla oligarchy? #!$%@? jednak juz rozumiem czemu przyjmują Ukraińców do pracy zajebista logalność.

przeciez oni to sami mowia, po #!$%@? tak to wypierasz siedzac w polandii?


@hekktik:

co mówią? Znam kilku Ukraińców i nic takeigo nie słyszałem xD

nawet
pozwala ryzykować swoje zycie dla oligarch


@KakaowyTaboret: xddddd rosja rosja ale jak cos to rosja, pamietaj ze rosja. #!$%@? belkotu a nie odniosles sie do niczego jak i wczesniej (a sorry, rossssja, zapomnialem). jeszcze brakuje #!$%@? o kopiejkach

na szczescie ukrow zadnych nie znam i zadni u mnie nie pracuja. ale #!$%@? do lasek "o patrz polskie scierwo idzie" przed wojna to byla norma, a w ostatnie lato podczas wojny jakis
xddddd rosja rosja ale jak cos to rosja, pamietaj ze rosja.


@hekktik:

ech serio? A możę odniesiesz się jakoś do:

tej grupie 50% odpowiedziało, że uważa ukraiński za swój pierwszy język, 29% za pierwszy język uznało język rosyjski, a 20% uznało, że obydwa języki są ich pierwszymi językami. Z postępem lat procenty osób uważających ukraiński za swój pierwszy język wzrastają.

Gdzie 70% uważa ukraiński lub ukraiński i rosyjski za swój pierwszy
no #!$%@? dalej procencikow, ja #!$%@? XDDD zapomniales czegos o rosji dopisac bo juz widze o zalenskim to sie zamknales


@hekktik: Widzę, że by się porozumieć lepiej zacząć od początku.

Przyznajesz, że pomyliłeś się co do tego, że większość Ukraińców nie mówi po ukraińsku, a mówi ponad 70%? Jesli tak to przejdziemy np do rankingu korupcji :)

I wróc do podręcznika z matmy bo się przyda :* tak to nie zdasz
@KakaowyTaboret: zenujacy poziom dyskusji. ukraina to gownotwor postsowiecki gdzie polowa ludzi #!$%@? po rusku, czesc azovcow nawet nie zna ukrainskiego, to zasadzie jeden i ten sam #!$%@? (ci sami ludzie, tlumacze bo nie rozumiesz), obecnie to poligon do zydow z usa do testowania logistyki/broni na ukrainskoruskim mięsie i powiekszania sobie wplywow przed konfliktem z chinami, reszta to dorobiona emo ideologia do ekscytowania sie dla plebsu i takich histerkow jak tutaj #!$%@?
@hekktik

o językach wiedziałem od dawna nie to co Ty xd widzisz ja gdy coś mówię to coś o tym wiem ty natomiast po pokazaniu że kłamiesz to obrażasz zamiast chociaż się przyznać.

mhm powiedz jeszcze że Żydzi są winni że Rosjanie zaatakowali