Wpis z mikrobloga

@MeeF: od 2.0 przestałem działać na wykopie. Nie działały generatory do tworzenia list z osobami do wołania. Od prawie tygodnia zacząłem wołać zainteresowanych na nowo.
@Tyrande: dlatego, że gram na ustawieniach nvidii (cyfrowa poświata na 100%) standardowo jest 50%. Dlatego to tak wygląda. Jak się pierwszy raz widzi to mogą oczy boleć ale dla mnie to już normalka.
@phat: Jeszcze wrócisz ;)
A smoki bardzo fajne. Niedługo wchodzi nowy path, w którym będą gildie cross-fraction. Dla mnie akurat to jest słabe, ale i tak od paru nie widać już konfliktu pomiędzy hordą a przymierzem.
Też mam mieszane uczucia co do tego featura. Zapowiadali go już w sl. Z drugiej strony zmniejsza im się konsekwentnie player base więc jest to jakiś sposób na ożywienie community, szczególnie po stronie ally.

Nie będę ukrywał, trochę mi brakuje wow ale urodził mi się pierwszy dzieciak i absolutnie nie mam tyle czasu :P
Niestety nie umiem grać casual w wow, albo top 0.5% albo w ogóle =)
@phat: no ja też tylko skupiam się na zbieraniu achivów, zabawek, petów. Przestałem raidować "hardcorowo" w bfa. W SL zrobiłem wszystkie curvy i tyle z raidowania. W sezonie wbijam KSM i na tym kończę.