Wpis z mikrobloga

@mentari: ty się nie kompromituj gamoniu. Czy przeniesiono całość środków? Bo zdaje się że tylko połowę. I przede wszystkim czy wpłacający sobie tego życzyli? Odpowiedź na oba pytania brzmi nie.

Bo kiedyś były jeszcze jakieś standardy, niskie ale jednak były. Rządy Pisdzielców jeszcze bardziej obniżyły poprzeczkę i PO, Szymek Hołownia, Zoidberg czy inni lewicowcy jej nie podniosą
PO to niby coś innego niż PIS


@Chris_Karczynski
- za PO prokurator generalny i minister sprawiedliwości były dwoma OSOBNYMI stanowiskami
- obecny minister Kamiński dostał wyrok, ale długopis Du*a przybiegł go ułaskawić przed uprawomocnieniem. Co PO mialo zrobić?
- PO odwoływało własnych ludzi przy aferach, kojarzysz hazardową? Chlebowskiego jak się pocił przy tłumaczeniu? Jak teraz pis rozlicza afery?

To tak na szybko. Jaki gwóźdź trzeba mieć w głowie żeby stawiać na równi
@mentari: Przecież to są jakieś pierdoły same, które w ogóle wpływu na gospodarkę nie miałoby. Interesujecie się tym co nie trzeba. W 2015 narzekaliście na PO i szło samo gęste na PIS. Teraz odwrotnie. Za 8 lat znów odwrotnie i tak w kółko.
Niech wygra PO, niech rozda kolejne miliardy takim decydentom jak wy i wtedy znów się posracie przez inflację i wysokie podatki xD

Co do afery gruntowej to prowokacje
Przecież to są jakieś pierdoły same, które w ogóle wpływu na gospodarkę nie miałoby. Interesujecie się tym co nie trzeba. W 2015 narzekaliście na PO i szło samo gęste na PIS. Teraz odwrotnie. Za 8 lat znów odwrotnie i tak w kółko.

Niech wygra PO, niech rozda kolejne miliardy takim decydentom jak wy i wtedy znów się posracie przez inflację i wysokie podatki xD


@Chris_Karczynski: ja nie narzekałem w 2015 bo
@om606: @DaveZ Dokładnie tak jak piszecie. Jak mówi stare ludowe porzekadło "ku*wa ku*wie łba nie urwie". To jest taka niepisana umowa. "Wrzucamy na siebie, #!$%@? się w mediach, ale jak następuje zmiana ekipy to żadnych grubych akcji nie robimy." Ewentualnie się jakiegoś pionka poświęci w ramach "rozliczenia rządów poprzedniej ekipy". A wszyscy wiedza, że za parę lat to oni będą tą odchodzącą ekipą. I tak się to turla...
@mentari: no i właśnie tym postem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że w tym kraju jeszcze przez długi czas nic się nie zmieni, a jedynie nazwiska przy korycie.
i co pis zrobił w 2005-2007?

Ty pewnie miałeś bekę z "nie straszcie pisem", kodomitów i innych.


To i 3x15 to były jedyne sensowne postulaty PO w tamtych czasach.
@om606: Normalka. Tylko ludzie skaczą sobie do oczu, prawaki, lewki i inne epitety. A oni za kulisami piją razem wódeczkę i kisną z biedaków. Finał, który zawsze wygląda tak samo i sprowadza się do słynnego: „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych”. Ustalone przy okrągłym stole.
@om606: dokładnie najlepsze jest to jak wykopki wynoszą na piedestał PO, po tym jak sami go z tego piedestału zwalali 8 lat temu. Przekopałem cały internet,jaki jest program pana Tuska poza odsunięciem PiSu od władzy i dorwania się do koryta?