Wpis z mikrobloga

@SzamanMateusz: normalnie jestem fanem driverów Seiko ale w tej cenie się niestety już nie mieszczą (z resztą Seiko ogólnie odleciało z cenami udając markę którą nie jest i moim zdaniem ich polityka kiedyś sprowadzi ich do parteru) ale uwielbiam ten model citizena. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i bardzo ciekawy kształt koperty. Cenowo zegarownia podaje poniżej 1000 (za wersję kwarc ale to Citizen więc słynny Eco drive to i tak moim
jamajskikanion - @SzamanMateusz: normalnie jestem fanem driverów Seiko ale w tej ceni...

źródło: citizen-promaster-diver-s-automatic-ny0085-86ee

Pobierz
@SzamanMateusz w tej cenie citek Eco drive to się nie zastanawiaj tylko bierz. każda inna firma, to inna filozofia napędu. kwwarc to bateria co dwa lata. automat to codziennie nakręcanie. eco drive eliminuje to wszystko. brać nie marudzić
@muchabzz: sytuacja wygląda tak, że to ma być mój pierwszy zegarek. Byłem przed chwilą go zobaczyć w sklepie i szczerze, na moim szczupłym nadgarstku wygląda co najmniej komicznie. Plus jest bardzo gruby. Poleciłbyś coś innego w tym budżecie na stalowej bransolecie?
@SzamanMateusz: małe divery są rzadkie w tym budżecie. Masz invicta pro diver, masz casio mtp-1053 (który sam posiadam i mając bardzo chude łapki mogę polecić). Ostatecznie divery Orienta jak podany przeze mnie ray czy kamasu. Są to zegarki o niewielkiej wysokości. Mierzyłem je i dobrze leżą u mnie, a podkreślam, że ręce mam chudziutkie.