Wpis z mikrobloga

Siema, opinie o basenie "sportowym" aquapark? Mam tam najbliżej a opinie na google różne


@mahakamczyk: W skrócie, nie warto tam chodzić, przeludniony, bywa po 10+ osób na torze.
Zawsze mnie zastanawia czy te dobre opinie to jakieś boty wystawiają.
Kiedyś było tam lepiej, jak było mniej ludzi. Teraz w tygodniu przez prawie cały dzień tory zarezerwowane, na wakacjach potrafili postawić jakieś dmuchane gówno przez co na torach bywało po 10+ osób,
t.....5 - >Siema, opinie o basenie "sportowym" aquapark? Mam tam najbliżej a opinie n...

źródło: Screenshot 2023-03-13 at 18-44-42 Grafik rezerwacji-Basen Sportowy_09.03.pdf

Pobierz
@marsjanin2012: Jak jest za ciepła to się też źle pływa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@thampel5 a którykolwiek we Wrocławiu jest sportowy? Nie ma narazie i nie widać, żeby takowy miał powstać bo basenów we Wrocławiu jest zwyczajnie za mało. W większości miejsc liczą na tor na 25 metrach dostępność 8 osób. Także kończy się potem lipą.
Aquapark od początku był planowany jako basen szkolny oraz rozrywkowy dla
@Darth_Gohan: akurat na Orbicie, w porównaniu do aquaparku, to jest luksus i luźno

@mahakamczyk ciężka sprawa. Też mam tam najbliżej i za każdym razem, jak już dojadę to się #!$%@?. Zawsze się trafi dzban, który nie widzi, że pozostałe 3 osoby próbują na danym torze pływać szybciej, niż z prędkością topielca i będzie właśnie tak pływał blokując resztę. Przepychanie się, kopanie innych, wyprzedzanie na trzeciego (czegoś takiego nigdzie indziej nie widziałem
@Ogau: Orbitę mam za daleko żeby regularnie być. Byłem tylko kilka i fakt było ciut lepiej niż na Aquaparku, ale żeby był luksus to też nie powiem. Tak samo wszystko zależy od godziny.

@marsjanin2012 50 jest tylko tam jest bardzo mało slotów dostępnych. Druga 50 to Orbita właśnie.

We Wrocławiu zaraz po budowie Aquaparku liczono, że brakuje jakiś 5-6 basenów co najmniej. Od tego czasu zbudowali tylko Brochów w sumie. Biorąc
@mahakamczyk: chodzę regularnie na Aqua to się wypowiem. Na pływackim zazwyczaj jestem o 16.30 w tygodniu - idę pływać od razu po pracy. Na ogół są po 3-4 osoby na tor. W piątek przez moment pływałem sam :D Czasami się zdarza, że uzbiera się i 7, ale nie jest to jakaś norma - wtedy po prostu dłużej siedzę na saunie zamiast pływać. Jak jest w innych porach to nie wiem.