Wpis z mikrobloga

#mazda #mazda6 #mazda3 #samochody #noweauto

Mircy, chciałem kupić mazdę 3, jednak trzeba na nią czekać od 6 miesięcy. Za dodatkowe 20k mogę od ręki kupić mazdę6 w sedanie wersja center line z silnikiem 2.0 165 koni. W porównaniu do tego co chciałem w trójce nie będzie skóry i systemu Bose z większych rzeczy.
Za to w porównaniu do ciasnej z tyłu trójki tu jest od groma miejsca.
Polecacie nową mazdę 6? Jakie wady?
  • 6
@MinusZero: Z takich mniej oczywistych: rok-dwa wstecz Mazda 6 miała jeden z wyższych współczynników kradzieży na ilość sprzedanych nowych egzemplarzy. Nie wiem na ile się to w międzyczasie zmieniło, ale kupując nie oszczędzaj na ubezpieczeniu ;)
@MinusZero: Wiele osób narzeka na trwałość lakieru i po jakimś czasie mogą pojawiać się odpryski na lakierze. Ten model jest klepany od 2018 roku, więc jego system info-rozrywki jest dosyć przestarzały. Wg. mnie nie warto iść w kupno tej 6-tki, najsłabsza moc silnika, brak skóry i brak systemu Bose.
@MinusZero: Zadaj proszę te pytanie na tagu #motoryzacja ja się nie znam. Swoją opinię napisałem w oparciu o osobiste doświadczenia z użytkowania tego samochodu, w momencie zakupu kierowałem się sercem nie rozumem ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo to piękny samochód. Teraz pewnie bym sobie strzelił toyote corolle w hybrydzie.