Wpis z mikrobloga

#przegryw
ja generalnie lubię siedzieć sobie w manosferze, głównie żeby słuchać śmiesznych roastów ale jedna rzecz mnie drażni a mianowicie część facetów z tamtych kręgów wali konia pod polskę, polki i putina jako jakiegoś ostatniego obrońcy moralności xD generalnie jakąś obsesję na punkcie rosji i polski mają jako ostatnich bastionów białej rasy, moralności i antykukolstwa. nie wiedzą kompletnie co się dzieje xD w ogóle przed chwilą słuchałem sobie strumyka hammerhanda (nie na żywo, któryś z wcześniejszych) to oplułem monitor jak #!$%@?ął tyradą że polska jest bazowana i antykukolska, polki wiernymi tradycjonalistkami są i dbają o rodzinę, a putin fajny gość i kocha swój naród i dba o niego i broni przed zalęgnięciem się degeneracji i w ogóle fajnie się żyje pod jego skrzydłami xDDDDD no #!$%@? no są jakieś granice xDD
  • 3
@Smiecharz: z punktu widzenia anglosasa ktory mieszka w miescie z 40% czarnuchów, ma zakaz robienia testów na ojcostwo i jakieś inne dziwne zakazy krytykowania poprawności politycznej polska faktycznie może jawić się jako ostoja normalności i białej rasy