Wpis z mikrobloga

@testovirondepot: Stawianie czynnego oporu daje policjantowi prawo do zamordowania kogoś? Chyba nie. Nie było żadnego zagrożenia życia dla chauvina w momencie gdy dusił floydenke, miał obstawę dwóch policjantów.
@Siro333: jw.
@jakno:

i od razu wiadomo z kim ma się do czynienia xD

domyślam się, z kim mam do czynienia. Z głupkiem, który bazuje swój pogląd na sprawę na memach z /pol/ i wykopu xD W przeciwieństwie do was zadałem
Nembutal - @testovirondepot: Stawianie czynnego oporu daje policjantowi prawo do zamo...
Stawianie czynnego oporu daje policjantowi prawo do zamordowania kogoś?


@Nembutal: Łby wykopków są niczym łby takich głupich małpek:
- robi dobrze = nie zabijać
- robi źle = zabijać
Nic pomiędzy xD Ciekawe dlaczego w Polsce, Sebixy, które się wyrywają, nie dostają na przykład kulki w głowę, hmmm ciekawe ciekawe... Zupełnie tak jakby była jeszcze masa innych możliwości do wykorzystania hmm...
@testovirondepot

@Nembutal: to prawda, niewinnych nie można mordować, floyd natomiast stawiał czynny opór i był ekstremalnie niebezpiecznym recydywista narkomanem który mógł zabić policjantów


Na nagraniu z zajścia nie wygląda na agresywnego. Jest srogo naćpany i nie wykonuje poleceń bo do końca ich chyba nie rozumie ze względu na swój stan. Oczywiście powinien zostać aresztowany i osądzony, ale nie widziałam tam żadnej agresji w stosunku do policjantów, a na pewno nie byłby