Wpis z mikrobloga

1. Kuba dzieki ze jestes, Marcina nie ma ale jest kolejny odklejeniec ktory go zastepuje. Super bo juz myslalem zeby nie ogladac tego gowna.
2. Czemu Martyna za kazdym razem gdy mowi NIE na ceremoni to kiwa glowa TAK? To jest tak komiczne i pokazuje jak ta dziewczyna sama siebie oszukuje i jest ze soba sklocona.
3. Tyburski mimo iz go nie lubie to ladnie wyjasnil Kubusia, gosciu kreuje sie na wielkiego macho, intelektualiste a nie umie normalnie porozmawiac, udaje ze placze, glupio sie tlumaczy a wyszedl na najwieksza porazke programu. Marcin przynajmniej byl szczery.

Czy ja dobrze uslyszalem jak Kuba mowi do Julki cos w stylu" Jestes kobieta z jajami"? :P:P:P:P
WTF

#truelove
  • 7
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fajlip1111: Jak pamiętam to Martyna ma jakieś bułgarskie korzenie, a tam właśnie NIE to nasze TAK, albo pomyliłam kogoś z innego programu. W każdym razie takie jakieś mam przebłyski, bo chyba o tym mówiła jak wchodziła do programu.
@LilijkaK: mi się wydaje że on powiedział to wtedy kiedy Julka opowiadała że ,,uwielbia'' oglądać mecze piłki,
że chociaż nic z tego nie rozumie i nie zna się na tym to bardzo lubi oglądać obowiązkowo popijać piwo