Wpis z mikrobloga

@placus27: I dlatego właśnie głosuję na konfę, bo chociaż po części się z nimi zgadzam.
Szczególnie ważne są dla mnie poglądy gospodarcze, a nie poglądy na prawa gejów, prawa do aborcji czy poglądy religijne.
Fajnie że też sprzeciwiają się unijnym regulacjom dotyczących ekologii i samochodów spalinowych - co robią otwarcie jako jedyna partia.
Jeszcze nie słyszałem żeby jakaś inna partia niż konfederacja stała w obronie gotówki - jak się mylę to
@zbrodnia_i_kawa płacimy podatki węglowe bo miłościwie nam panujący sprzedali prawa do emisji przejadając kasę i nie robiąc w tym temacie #!$%@? nic odkąd są u władzy, my zapłacimy, w TVP się powie że to wina Niemców i Tuska a p0laczki łykną. A to że wybili nam 30% populacji to hmmm... dawne dzieje, czego ty oczekujesz, że Niemcy nam będą klękać i wypłacać reparacje z których zrezygnował PRL?
@tomo1111: ogólnie mi się nie podoba system głosowania. Ja będę głosować na osobę a nie na partię. Dla każdej partii znajdą się za i przeciw. Dlatego będę szukał osoby, które może mnie reprezentować i ma podobne poglądy.

Niestety listy zgodnie z tym systemem i tak zagłosuje na partię. No ale skoro dana osoba będzie w jakiejś partii to liczę, że będzie mieć jakiś wpływ na jej kształtowanie.