Wpis z mikrobloga

Bawi mnie jak przegrywy tak bardzo chcą iść do #pracbaza do biura.
Jednak mają oni 0 skillsów, nawet nie mają licencjata z gównokierunku żeby się umieć zachować wśród ludzi xD
Wysyła potem taki gościu po technikum cv, bez exela ani jakiś studiów, 0 skillsa tylko papier na wózek widłowy i dziwne, że odrzucili aplikacje xD
#przegryw #gownowpis
  • 17
Przecież większość prac biurowych mogłaby wykonywać małpa po odpowiednim przeszkoleniu XD


@Mlody_jeczmien: wykonywac tak, ale umiec sie odnalezc w towarzystwie i klimacie biura juz nie a pracujesz w grupie, jesli sie nie wpasujesz to ani nie zakumasz zadan ani nikt Ci nie pomoze jak bedzie trzeba bo bedziesz wygladal jak malpa, albo oni beda tymi malpami ale komunikacje potrzebujesz juz kompatybilna a to nie jest takie oczywiste
Bawi mnie jak przegrywy tak bardzo chcą iść do #pracbaza do biura.

Jednak mają oni 0 skillsów, nawet nie mają licencjata z gównokierunku żeby się umieć zachować wśród ludzi xD

Wysyła potem taki gościu po technikum cv, bez exela ani jakiś studiów, 0 skillsa tylko papier na wózek widłowy i dziwne, że odrzucili aplikacje xD


@Jechanka: Rzeczywiście w #!$%@? zabawne.
@Mlody_jeczmien: spoko jesli tak uwazasz, ja uwazam inaczej, podobny sposob myslenia jak ten, ze zarzad nic nie robi tylko kase bierze. Zeby nie bylo, to dziala w dwie strony, jak ktos siedzial w biurze i nagle postanowil przejsc do kolchozu to tez sie trudno mu bedzie odnalezc, takie zycie.
podobny sposob myslenia jak ten, ze zarzad nic nie robi tylko kase bierze


@pedros: Nie rozumiem.

jak ktos siedzial w biurze i nagle postanowil przejsc do kolchozu to tez sie trudno mu bedzie odnalezc, takie zycie.


@pedros: Możliwe, że przez to, iż najczęściej takie transfery nie wynikają z tego, że ktoś chce tylko z tego, że życie go do tego zmusza.

Pracowałem na magazynach, produkcji, w sklepie i w biurze