Wpis z mikrobloga

@tomaszek86: ja robie takie masakry tym smieciom ze beda pamietac, za 3 tygodnie atakuje z innego konta (na nim nic nie sprzedaje i ma wylaczone pokazywanie ofert, debile tego nie wiedza i maja wsio na talerzu). Umawiam sie z babka pod jej domem, google street - widze np wielki dab albo przystanek PKS obok, mowie ze czekam czerwonym golfem za przystankiem i nie wiem gdize isc, ta wychodzi i niby mnie
@Marek_Kodrat mnie nie dziwi pytanie. Dziwi mnie ze odpisuje tym ludziom w minute i cisza :D Zakładam ze to sa ludzie ktorzy w sklepie stacjonarnym coś mierzą chociaz i tak wiedza ze tego nie kupia i tylko zawracaja ludziom dupe :)
@Marek_Kodrat: to tak ale jak pyta aktualne bo chce kupic i nie kupuje to truje dupe, tez mialm ostatnio goscia co zaczal jak inni 'mysle oho kolejny dekiel z olx' odpisuje mu grzecznie i... kupil. A juz takie pytania zadawal ze mysle ze nie kupi (mogl sobie pdf instrukcji otworzyc i sprawdzic a nie mi wierzyc - ja moge klamac albo sie nie znac/ nie pamietac). Kupil za cene ok 40zl