Wpis z mikrobloga

na piechotę w 10 minut mam dostęp do imprezowej dzielni, przychodni, kilku szkół, przedszkoli, aptek, sklepów, nawet centrum handlowe i praktycznie nieograniczone tereny rekreacyjne.


@Ranger: to niemożliwe - wrzuć niby jaka to dzielnica i jakie osiedle
@pieknylowca: I jeszcze reklama bolta no super alternatywa porzucić własny samochód żeby przejechać się z ciapkiem albo ukrem z prawem jazdy kupionym na bazarze, ciasną jebiącą skodą fabią z choinką na desce. Ale za to jakie emocje po drodze czy nie wjedzie pod prąd na 3 pasmowej drodze, nie pomyli zjazdów i nie będzie wycieczki 10 minut dłużej, nie zacznie cofać na 2 pasmowej drodze ewentualnie wymusi pierwszeństwo że aż całe
@Ranger: jeszcze park i tereny rekreacyjne masz w pobliżu. Teraz w wolnym czasie zamiast stać w korkach za byle pierdołą możesz w zaoszczędzonym czasie sobie autem pojechać na wycieczke za miasto. Cczuj się niewolnikiem, dlaczego się nie czujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pekak: Wykopki z Konfederacji myślą, że kapitalizm polega na biznesie paróweczkowym, który każdy otwiera sobie z dnia na dzień i po roku odnosi gigantyczny sukces, mając potężną sieć restauracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni jeszcze nie odkryli, że kapitalizm prowadzi właśnie do tego, że masz kilka wiodących marek giga-korporacji typu Nike, Adidas, Uber, Apple itp. Które najpierw szybciutko wykańczają mniejszą konkurencję dumpingiem cenowym. A potem mają monopol
@pekak

> Dlatego przecież bank przodujący we wprowadzaniu Agendy 2030 oferuje wynajmowanie telefonów.


@Krupier: wykopowicze odkrywają jak działa kapitalizm, odc 2137


Wykopowicze dalej dają sobie wmawiać, że to kapitalizm odc. 2137 powtórka.
@PurpleHaze ok, nie ma żadnej Agendy, nie ma dążenia do zmniejszania własności prywatnej, wiadomo, to tylko kapitalizm. A whatever, w sumie po co się produkować, i tak znajdziecie na wszystko wytłumaczenie co zresztą pokazała covidowa histeria podczas której ludzie jeszcze potrafili bronić lockdownów i ograniczania podstawowych praw ludzi.
@Krupier: a niech sobie bedzie i niech sobie dazy.

Ale odnajdywanie jej macek w reklamie bolta, czyli firmy ktorej zalezy na tym, zeby sprzedac jak najwiecej przejazdow i zeby ludzie korzystali z ich aut, przypomina poczatki paranoii.

Ty mi wrzuciles oferte banku na wynajem, napisalem ci, ze takie rozwiazania funkcjonuja od dawien dawna, ze w PL nie tylko pariba to robi i co, nawet sie do tego nie odniosles.

Jeden przyklad
@Krupier: bede dysponowal moimi komentarzami i czasem, tak jak mi agenda nakazuje, powiedzieli ze powinienem napisac, to napisalem.
Taki swiatly umysl nie przejrzal tego sprytnego planu?
Zobacz w moich innych komentarzach, jak bronie nowego porzadku, kredyt w BNP tez sie znikad nie wzial i sam nie splaci. Serio nie ogarnales jeszcze tego?

No bo nic innego mi nie przychodzi do glowy, na wytlumaczenie tego, ze nie odpowiedziales na zadna z moich