Wpis z mikrobloga

#truelove Nie wiem, po co im ten wariograf (czy też poligraf, jak mówią uczestnicy), bo alkohol najskuteczniej zrzuca maski z zadowolonych z siebie liczek. Kuba okazał się kolejnym zasrańcem bez zasad.
Filip go elegancko wypunktował, a ten, nie mając argumentów i czując, że adwersarz ma całkowitą rację, postanowił udawać ofiarę. No debil. Oliwia go wcześniej kilkakrotnie pytała, czy wszystko jest ok i czy chce jej coś powiedzieć, a ten hipokryta zapewniał ją, że wszystko gra, by za moment zrzucić bombę i mieć pretensję do świata, że jest dupkiem. Bardzo nie szanuję takiej postawy. Ciekawa jestem, jak długo potrwa jego true love i kiedy poczuje "kliknięcie" z nową laską.
Nadal uważam, że ten program to niewypał. Nuda.
  • 10
@Millady: tak, ale chodziło mi bardziej o interakcję z nowymi dwiema dziewczynami - nagle swoją wielką fascynację Julią Kuba skwitował przy nich, że to nic pewnego w sumie...
@tojaantenka: ktos pisal, ze podobno jest razem z Julia po programie i wyglada na mocno zauroczonego - i to mi sie zgadza z tym, ze Julia wyjedzie do PL i Kuba nie zdazy sie nia znudzic, stad wielkie BIG LOVE po programie.