Wpis z mikrobloga

@Mirkosoft: Może sam wróć do szkoły bo najwyraźniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem Czy ja pisałem cokolwiek o stosunkach polsko węgierskich? Czy pisałem coś o historii relacji? Pisałem o kulcie czyli np spamowaniu tym w internecie i podniecanie się tym.

... 10 lat temu nie słyszał o dobrych relacjach Polsko - Węgierskich XD


Ja #!$%@?, brak mi słów. Wpis OP jest na temat Węgier które pewnie sprzedałby nas Ruskim przy
to już Turcy są większymi bratankmai bo nie uznali rozbiórów( z politycznych powodów nie bo mieli dobre serduszko). Ogólnie ten urojony kult węgierskiego braterstwa to jak dla mnie nowe zjawisko bo z 10 albo 15 lat temu nie bylo tematu.


@SpaceMonkey: W pierwszym zdaniu piszesz o Turkach nieuznających zaborów. W drugim o braterstwie Polsko - Węgierskim i to wcale nie dotyczy historii a wpisów w internecie...

Jeszcze sobie wymyślasz o jakie
@Mirkosoft: Dlaczego nie ma 3 opcji gdzie to ty najzwyczajniej świecie się pomyliłeś ale podejrzewam że #!$%@? ego w kosmos na to nie pozwala

W drugim o braterstwie Polsko - Węgierskim


kulcie węgierskiego braterstwa, sam mnie zacytowałeś i to dwa razy.

Jeszcze sobie wymyślasz o jakie Węgry chodzi OPowi

Jak na razie to ty sobie wymyślasz

... 10 lat temu nie słyszał o dobrych relacjach Polsko - Węgierskich XD


nawet lepiej
@100piwdlapiotsza: Coś może w tym być. Pracowałam przez pewien czas z Węgrami bez znajomości ich języka (coś w stylu Szurka, ogarnij Węgrów na moment, zaraz załatwimy tu jakiegoś hungarystę. taaaaa jasne - załatwili po roku) i mieli dużo życzliwości dla mnie argumentując to własnie tym, że jestem Polką. Nie aż tak, żeby na mnie nie wymyślać, jak coś im było nie na rękę, ale np dostawałam często pytania nawiązujące do polskiej
@ApuApustaja: też byłem w rosji w 2018 na mundialu i rosjanie miesiąc przed wojną bardzo szanowali ukraincow, ale pod wpływem tv byli gotowi ich w miesiąc znienawidzić XD więc nas tez mogą