Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mnie coś konstruktywnego - bo sam nie wiem ;/
Mając bambu X1c z AMS - warto hodować jeszcze dwie delty oraz skończyć (w końcu) vorona (no może nie pełnego2.4, bo inaczej oś Z robię, ale mam już dawno komplet wszystkich gratów, tylko czasu brak) ?
Czy pogonić to wszystko w diabły?


#druk3d #drukarki3d #voron #corexy #bambulab
  • 10
@sylwek2k tylko kto mi kupi dwie Anycubic linear kosel , z tego jedna po wiekszych modach ( stół 230v ITP), druga golas (stała jako dawca części potencjalny, bo okazyjnie kupiona)
tylko kto mi kupi dwie Anycubic linear kosel , z tego jedna po wiekszych modach ( stół 230v ITP), druga golas (stała jako dawca części potencjalny, bo okazyjnie kupiona)


@hrumque:

wszystko jest zawsze tylko kwestia ceny :))

@hrumque: To zależy do czego używasz. Co prawda mam i3 MK3S+ ale widziałem bambulab w akcji i gdybym miał kupować dzisiaj to wybrał bym tą. W delty bym raczej nie szedł, natomiast Voron z większą powierzchnią może być bardzo użyteczny.
@Diabl0: w tym problem, ze teraz to bambu leci nonstop, a reszta - poszła w rozbiórki odstawki.
Wcześniej nonstop jechał ender 3 modowany (linear na wszystkich osiach, direct itd) oraz ender 5 (tak samo) a delty stały jako ciekawostka bardziej - bo co prawda kosmiczne prędkości na tym w porównaniu do endera stock, ale w praktyce - duże wydruki bywały kiepsko wymiarowane (np czasem! element 150mm i ponad 0.5mm różnicy w
zamiast 2.4 to polecam Tridenta, chyba że już podrukowane masz wszystko.


@mc_hammer: no ja własnie coś takiego. W sensie nie jestem nawiedzonym wyznawcą voronizmu, i uwazam że w klasycznym 2.4 te paski i stado przekładni i to ta cała kinematyka corexy jeżdżaca góra-dół - to jest jaki kolosalny przerost formy nad trescią i osią Z - gdzie prościej jest mieć kinematykę na stałe, i wystarczy jeździć stołem w osi Z, i
hrumque - >zamiast 2.4 to polecam Tridenta, chyba że już podrukowane masz wszystko.

...

źródło: 9533091678616912608

Pobierz