Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Nieznajomy_U_Bram: Na zdjęciu jest ascom exanto obsługujący tylko karty elektroniczne, czyli te z chipem.
Za to niebieski urmet to była kupa frajdy i dzwonienie na koszt tpsa w końcówce lat '90 :-)
https://mirror.1tbps.org/phreaking.eu.org/strona3e6f.html?nr=28
Zwłaszcza jak udało się przeprogramować eeproma, a potem z pomocą nadajnika tonów DTMF mogłeś zadzwonić dokąd zechcesz ;-)
Ech, wtedy były czasy, a dzisiaj to już nie ma... #pdk
@Nieznajomy_U_Bram: Pamiętam jak jakiś dostawca(Dialog?) wprowadził do użytku takie budki które miały swój numer telefonu napisany na górze automatu telefonicznego. Kumpel wtedy miał już komórkę(plus jakiś ogromny pakiet który ojciec mu wziął na firmę), i jako nasto-gówniaki wymyśliliśmy sobie zabawę, że dzwoniliśmy na tę budkę jak ktoś był w pobliżu(sami byliśmy na ławeczce w bezpiecznej odległości), i jak już odebrał to go #!$%@?śmy czemu odbiera jak to nie do niego, i
@kamil150794: z tymi z osiedla przestałem się zadawać z większością w gimnazjum, jakoś tak bez powodu się to urwało
potem miałem inną ekipę i ci też już poszli w siną dal, niektórzy z dziewczynami tylko siedzieli inni wyjechali do innego miasta czy zagranice a ja tak zostałem i stoję w miejscu