Wpis z mikrobloga

jakby mi ktoś kazał zgadnąć na jakim stadionie gra kadra Czech to bym założył, że na jakimś gigancie na 50-60 tysięcy ludzi a tu się okazuje że to jakaś pierdółka na niecałe 20 tys. ludzi, Bratysława ma większy stadion narodowy, nie mówiąc o Warszawie / Budapeszcie / Wiedniu / Bukareszcie. A wiecie dlaczego? Bo największy stadion w Pradze, taki na te 50 tys. + ludzi został wybudowany nie na potrzeby piłki nożnej ale gimnastyki synchronicznej i ma płytę 310 m x 202 m i powsadzali tam po prostu boiska treningowe, bo meczu nie ma sensu rozgrywać bo nic nie widać z tych trybun.
#reprezentacja #mecz #praga
Pobierz Mesmeryzowany - jakby mi ktoś kazał zgadnąć na jakim stadionie gra kadra Czech to bym...
źródło: 1920px-14-09-30-Velk%C3%BD-strahovsk%C3%BD-stadion-RalfR-003
  • 5
nic nie widać z tych trybun


@Mesmeryzowany: właśnie dlatego nienawidzę stadionów z bieżniami, nawet w kamerze to źle wygląda- nawet jak jest dużo ludzi i ich słychać to gówno widać i ma się wrażenie dopingu puszczanego z głośników na pustym obiekcie ( _)
@Mesmeryzowany Myślałem, że ten wpis to troll a jednak prawda xD postawienie 100 lat temu stadionu na 250k ludzi brzmi równie głupio jak stadion narodowy na 20k. Dziwna sytuacja, że nie mają obiektu chociażby rozmiaru stadionu Legii, szczególnie że ich drużyny trochę częściej grały w europejskich pucharach niż nasze.