Wpis z mikrobloga

@FernanduSzantusz: w zasadzie jedyna partia która się sprzeciwia eko terrorowi UE i absurdalnej polityce fit4 55 (podatki na mięso, ślad węglowy przy zakupach, strefy no go dla samochodów, przymus termomodernizacyjny budynków, limity w obrocie gotówka) etc. a zarazem jest za rozsądną transformacją na Atom więc prezentują jedyne słuszne poglądy w sprawie energetyki Polski a sprawa paliw i energetyki dotyka nas na co dzien jeśli chodzi o koszty życia, poziom cen na
@FernanduSzantusz ja miałem na konfederację nie głosować, że względu na ich miłość do ruskich, ale teraz ruscy w sumie się skompromitowali i zaorali na co najmniej kilka lat, więc w sumie wywalone, i tak nam nie zagrażają. Zresztą w samej koncie chyba to widzą i coraz bardziej się odcinają, korwin ustąpił, a mentzen wyraźnie nazywa agresję Rosji barbarzyńskim atakiem. Narodowcy jednoczą się z Ukraińcami przeciw Rosji. Więc raczej jednak zagłosuje.
Merytoryczna opozycja - kiedys glosowanie na pis zeby #!$%@? wyborcow KO, teraz glosowanie na konfederosje zeby #!$%@? wyborcow lewicy, i tak sie toczy kolko #!$%@? my vs oni, ale to stare dziady sa zle bo niszcza kraj, nie to co my mlodzi inteligentni _*cyk idzie oddac glos na konfe*_ xD
@harrame: konfa jedyna używa mózgu i to wystarczy, nie układa się z koncernami, Niemcami czy UE, głosujecie dalej na POPiS to będziecie rachunki za prąd dostawać od Orlenu na 1000zł bo przecież trzeba dać bombelkom a UE dorzuci podatki klimatyczne za CO2 i metan ale to zaraz po tym jak już wszyscy zainstalują pompy ciepła i kupią elektryczne rowery/samochody żeby wam za tanio transport nie wychodził, chodzi żeby was doić nadal
Konfederacja to wygląda jak Korwin+. Z jednej chce przyciągnąć głosy obietnicą obniżenia podatków i cofnięciem programów socjalnych PiSu. Z drugiej odrzuca większość pchaniem ideologii kościelnej i chowaniem się obroną praw człowieka gdzie chce zakazać całkowicie aborcji bo noworodek to już człowiek którego trzeba chronić. Kiedy padło pytanie "a co zrobić z dziećmi których rodzice nie chcą?" odpowiedzią Bosaka było oddanie do domu dziecka. Rozumiem że w takim razie nie będzie żadnych problemów
p0lki tak kwiczą, bo nieatrakcyjni faceci wybierają nieprzychylną im władzę. Jakby Chad na konfe głosował to jej by to wcale nie przeszkadzało

@PanHaroldHe Piszesz tak jakby facet w przypadku wpadki (I braku możliwości aborcji) miał zamiar #!$%@?. W przypadku niepełnosprawnego dziecka też zachowasz się jak #!$%@??

PS. Nieprzychylna władza - przez debilne prawo półki umierają, a ty to nazywasz nieprzychylna władza? I tak, mąż babki która umarła na pewno popiera PiS i
@FernanduSzantusz: Głosowałem ostatnio, drugi raz już nie popełnię tego błędu.
Gdyby zajęli się tym co trzeba to głosowałbym znów, ale oni wolą babrać się w obrzydzania smaku życia Polakom poprzez zaostrzanie przepisów aborcyjnych, brak jakiejkolwiek koncepcji i kroków w stronę uproszczenia przepisów i obniżenia podatków oraz dziwne skłonności prokacapskie wśród niektórych liderów tego ugrupowania.
@matu

panie wolnościowcu dlaczego usuwasz wpisy? Czyli wolność jest tam gdzie się wam podoba?


To chyba akurat standard Konfederacki, wolność, ALE TAM GDZIE MI SIE PODOBA
Tak jak Mentzen, który twierdził, że jest zwolennikiem wolności słowa, a po chwili mówił, że nie chciałby, żeby ktokolwiek obrażał JEGO religie. XD
@FernanduSzantusz:

ja kiedyś głosowałem na krula, ba, miałem z nim zdjęcie jako avatar na FB i próbowałem znajomych namawiać żeby głosowali. Jak zaczął się romans z narodowcami pod flagą konfederacji to się ewakuowałem z tego okrętu i teraz mi wstyd za to co wtedy #!$%@?łem xD

Pamiętam że w tym czasie w internetowych dyskusjach natrafiałem na teksty typu "z wiekiem ci przejdzie" "każdy wyrasta z krula" i mówiłem sam sobie że