Wpis z mikrobloga

I znowu nasi kochani eksperci się mylili. Jak słuchałem opinii typu ,,to najłatwiejsza grupa od lat", ,,na pewno z pierwszego, może z drugiego miejsca max awans". To coś mi się przypomniało. Eliminacje do MŚ 2010, późny Benhaker, też miało być lekko, Słowenia luźno, Czechy bez formy, Irlandia nie taka mocna. I teraz było podobne pieprzenie, Czechy to już nie te Czechy, Mołdawia spoko, Albanie bierzemy bez problemu, Wyspy Owcze na wyjebce. Tak sobie patrzę na te obecną tabelę i te z 2010 i historia może się powtórzyć. Albańczycy grają bardzo ostro i agresywnie, będą się chcieli zemścić z nasz poprzednie spotkania. W dużym skrócie, sparafrazuje cytat z Dnia Świra ,,ileż to razy w losowaniach osiągałem wszystko...".
#mecz #reprezentacja
Pobierz Hambercios - I znowu nasi kochani eksperci się mylili. Jak słuchałem opinii typu ,,to...
źródło: obraz_2023-03-25_122626120
  • 3
Czechy bez formy


@Hambercios: akurat Czechy to miał być nasz główny rywal w walce o awans i tylko ich mieliśmy się obawiać. Po czym zagraliśmy z nimi najlepszy mecz tamtych eliminacji (10:0 z San Marino nie liczę, bo ciężko to do czegoś odnieść piłkarsko) i po lekkim falstarcie ze Słowenią wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem to już wszyscy pamiętamy
Też miałem podobne odczucia po losowaniu i dziennikarzach gadających, że obecne eliminacje to właściwie formalność. Spodziewałem się ciężarów ale tego, że włączę mecz w 5 minucie i będziemy już dwie bramy w plecy nie XD


@jandiabeldrugi: to, że formalność to głupota, ale to, że nie dało się łatwiejszej grupy trafić to fakt autentyczny.