Wpis z mikrobloga

@calinowski: Wolę rozpłakanego Chołownie, który poszedł do polityki nie dla kasy, a żeby spróbować zmienić obecny stan. Gość serio ma swoje ideały i w nie wierzy. Może to naiwne z mojej strony, ale tak go widzę, na tle reszty. Niestety mało osób daje mu jakiekolwiek szanse, co dla mnie jest absurdalne biorąc pod uwagę to jak PIS czy PO są tragiczni. Wyborcy patrzą i nie chcą widzieć żadnych alternatyw, a potem
@Winden dawaj na lewactwo najlepiej na te najbardziej paskudne i ordynarne, wyobraź sobie ten piękny ból tyłka jak opowiesz o tym na wykopie ()
@calinowski: Wolę rozpłakanego Chołownie, który poszedł do polityki nie dla kasy, a żeby spróbować zmienić obecny stan. Gość serio ma swoje ideały i w nie wierzy. Może to naiwne z mojej strony, ale tak go widzę

@lilitch123: Tak samo jak wcześniej Nowoczesna Ryszarda Petru(2019) a jeszcze wcześniej Ruch Palikota itd. itp.?
Pomijając szemrane postacie oni już teraz tak kombinują z kasą, ze ręce opada.
Przykład jakich wiele:
https://www.wprost.pl/polityka/11109619/polska-2050-ma-problem-sad-najwyzszy-zmiazdzyl-argumentacje-partii.html

Podsumowując, tak
@szyderczy_szczur:
Nie głosuję w ogóle. To kto wygra nie ma kompletnie żadnego znaczenia. System polityczny jaki mamy umożliwia wszystko to co robi teraz PiS oraz kompletną bezkarność i żadna partia, która przyjdzie po nich nie będzie się oszczędzać w tym względzie. Prędzej czy później dojdziemy to pełnego totalitaryzmu i będzie nowa Solidarność, nowy Okrągły Stół, nowi przywódcy rewolucji odcinający kupony od sławy przez lata i zabawa zacznie się od nowa.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.