Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: u mnie w rodzinnym mieście był taki kwik dupy że ja #!$%@?.
Bo jak Ukraińcy zaczęli przyjeżdżać to w żłobku państwowym przyjęli 7 (chyba 7-niepamiętam) ukraińskich dzieci ponad stan.
No i matki się #!$%@?ły, że dla ich dzieci nie było miejsca ale dla ukraińskich już tak.

To potem był jeszcze większy kwik, jak zobaczyli jak niektóre matki przywożą te dzieci do żłobka jakimiś drogimi autami.

"Że na takie auto ich
Nie od dziś wiadomo, że z kraju wyjechały przede wszystkim osoby majętne, co widać na powyższym obrazku.


@PanRam: Skąd to wiadomo? Co widać na tym powyższym obrazku? Większość Ukraińców jest w tym Bentleyu? Bo na pewno większość przyjechała w ogóle bez samochodu, pociągiem, busem, autobusem.
@spacexdragonbaritone nie to miałem na myśli, fakt, postawiłem bardzo odważną tezę. Nie mam statystyk, jak ta majętność się rozkłada na obywatelach Ukrainy. No, ale z racjonalnego punktu widzenia, to sama biedota jednak tu nie przyjechała.
@Pessos: No nie dziwie się, bo sam się #!$%@? jak płacę na NFZ z NFZ korzystam raz na ruski rok.
A jak jestem chory tak jak np. teraz i chce iść do lekarza rodzinnego to mi mówi, że dopiero ma wolny termin na następny tydzień

I się pytam "mam gorączkę 38,3 i mam do następnej środy chodzić do pracy?"

No co panu poradzę, taki sezon.

I tak musisz iść prywatnie żeby
nie to miałem na myśli, fakt, postawiłem bardzo odważną tezę. Nie mam statystyk, jak ta majętność się rozkłada na obywatelach Ukrainy. No, ale z racjonalnego punktu widzenia, to sama biedota jednak tu nie przyjechała.


@PanRam: true. Ważne też też aby przez to że jakiś procent bogatych ukraińców przyjechał, to nie przestawać z tego powodu pomagać tym biedniejszym ukraińcom. Bo zazwyczaj widzimy taką narracje
@GoldenJanusz: no tak, bo jak ktoś ma pieniądze to ma uciekać z jedną parą gaci i bochenkiem chleba a resztę zostawić. Ewentualnie prawo do ucieczki mają tylko biedni xD. Czy wy jesteście jacyś nienormalni xD? Durny tekst "a ty płać robaku za bilety" też bardzo adekwatny w stosunku do zdjęcia. Z pewnością z tego korzysta. Najwyżej dobry napiwek w restauracji zostawi a nie będzie jeździć PKP po Polsce.
@GoldenJanusz: powinien być przykaz taki że na wschód od Bugu mają być tylko 40 letnie łady żigule, nie licząc ruskiej mafii, ona może mieć spoko auta. Dzięki temu p0lak-robak nie będzie czuł kompleksów i będzie mógł mówić że jest lepszy, bo ma aż 20 letniego passata premium 180 tys. km na liczniku po Niemcu.