Wpis z mikrobloga

@Reynald: używam, dużo lepsze niż glo, na równi z iqosem imo, pali się 5 minut bez względu na ilość pociągnięć. W iqosie jest 12 pociągnięć i się wyłącza więc można w minute wypalić, nie wiem jak to wygląda w glo. Ogólnie nie śmierdzi skarpetą i pasują wkłady z iqosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reynald: teraz pewnie będą cały czas jakieś promki na wkłady bo to nowe urządzenie, teraz w żabce (jeśli masz odblokowaną strefę paleenia) masz 4 paczki po 8 zł każda. Pamiętam, że jak kupiłem iqosa zaraz po premierze to tak samo cały czas były jakieś promki na wkłady typu 3 w cenie 1 itd. Mi przypasował Ice Teal, taka seledynowa paczka. Fajny mentol czuć. Poza tym samo urządzenie wychodzi praktycznie za darmo
via Android
  • 0
@Prezenter @nietopies Lecę do żabki w takim razie, dzięki za recenzję ( ͡° ʖ̯ ͡°) w przypadku glo myślałem, że promki też się skończą i będę musiał subskrypcję wykupić, ale ponad 2 lata cyklicznie cały czas coś jest. Czytałem też że Pulze i Iqos ma wkłady dość podobne i można zamiennie stosować
@Reynald: weź sobie urządzenie Pulze, a pal iqos. Aczkolwiek wkłady od Pulze (ID) są taaańsze. Ja właśnie zakupiłem urządzenie i 3 paczki w zajebistej cenie.