Wpis z mikrobloga

@dktrdktrdktr: Trudno. Dużo i tak tego nie mam podług reszty, najwyżej sprzedam z jeszcze większą stratą. Ale ostatnie miesiące dają mi mocno w #!$%@?ę. To co wyprzedawałem, dalej rosło. To co zostawiałem zaczęło spadać. XD Psycha siada i podejmuję głupie decyzje. Trudno.
@luczyk: to po co się bawisz na akcjach pojedynczych, nie dosc ze tracisz pieniadze to jeszcze tylko nerwy/zdrowie... nie lepiej co miesiac czy tam kwartal kupować sobie za ustaloną kwotę paczkę ETF np. VWRA (cały rynek światowy akcji) i tyle? nie ma co udawac inwestora, lepiej sobie regularnie kupowac taki ETF i miec #!$%@?, w dlugim terminie nawet jak po drodze bedzie jakis krach to globalny rynek akcji zawsze urosnie
@thenojs: Nie no. Ja to już w zeszłym roku i na początku tego zgarnąłem dużo na plus, że nawet takie porażki jak TSG czy Polenergia nie niszczą mi zbytnio portfela. Wiadomo, boli dupa, bo taki Mirbud sprzedałem za ~5, Mostalzab za ~2,10 , większość Suntechu za 4,20 albo Asbisa i Tima też po dużo niższym kursie. Niemniej takiego Asbisa zgarnąłem w okolicach 10, Suntech za 2,60, a Bumech miałem średnią coś