Wpis z mikrobloga

Polacy chcieli walczyć za to żeby ich kraju nazywał się Polska I byli w stanie za co walczyć. Poświęcili temu wszystko. Możliwe że twój pradziadek brał udział w powstaniu warszawskim. Spytaj go jak to jest czołgać kanałami. Ukraińcy robią teraz dokładnie to samo co my wtedy. Walczą za to żeby kraj nazywał się Ukraina a nie Federacja Rosyjska. #wojna #polska #patriotyzm #rosja #ukraina #obowiazkowecwiczeniawojskowe
chemikorganik - Polacy chcieli  walczyć za to żeby ich kraju nazywał się Polska I byl...

źródło: 37DB7D6F-DF8F-48B2-9218-83C224FD5037

Pobierz
  • 32
@chemikorganik: gdyby polska teraz nazywała się Niemcy to bylibyśmy 4tą gospodarką świata, nie bylibyśmy w tak beznadziejnej sytuacji rządzeni przez troglodytów. Pamiętajcie największym wrogiem Polaków to sami Polacy, Rosja to nic. Więc twoje porównywanie trochę lipne, bo jak Ukraina będzie włączona do Rosji to będzie dla nich gorzej, a dla nas bycie częścią Niemiec byłoby lepsze
  • 118
@KondominiumKatoSocjalistyczne Chyba nie znasz planu Niemców. Mialo zostać coś około 20 procent Polaków i mieli tylko i wyłącznie pracować na Niemców. Docelowo mieli być zamordowani i zastąpieni ludnością niemiecka.. Jak można takie rzeczy pisać to ja nie wiem... #!$%@? w tej ich gospodarkę. Wole zdechnąć niż być pod Niemieckim butem. Mam nadzieję, że już mieszkasz gdzieś w jakimś landzie niemieckim. tfuu
gdyby polska teraz nazywała się Niemcy to bylibyśmy 4tą gospodarką świata, nie bylibyśmy w tak beznadziejnej sytuacji rządzeni przez troglodytów. Pamiętajcie największym wrogiem Polaków to sami Polacy, Rosja to nic. Więc twoje porównywanie trochę lipne, bo jak Ukraina będzie włączona do Rosji to będzie dla nich gorzej, a dla nas bycie częścią Niemiec byłoby lepsze


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Czy to nie ty przypadkiem zarzucałeś mi antypolskość i bycie Ukraińcem? xD
huhuhu, oh
to bylibyśmy 4tą gospodarką świata


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Jakie my, nie byłoby żadnych nas. Niemcy planowali większość wymordować i zostawić sobie parę milionów do niewolniczej pracy.

a dla nas bycie częścią Niemiec byłoby lepsze


Nie, nie byłoby. Pomimo, że zwycięstwo ZSRR w wojnie też nie było dla nas jakoś super, to i tak było o wiele lepsze niż potencjalna wygrana Niemiec. Chociażby z tego prostego powodu, że po wygranej ZSRR dalej istniejemy, a