Wpis z mikrobloga

Nowe i ostatnie TUTAJ wydanie newslettera #unknownews jest już dostępne - wersja webowa poniżej.

https://mrugalski.pl/nl/wu/jjiePQY5eaC85TGDN6Q2dg

========== WAŻNE ==========

To jest ostatnie wydanie unknowNews, do którego linka wrzucam na Wykop.

Zawieszam aktywność na tym portalu.

Tutaj wszystko się zaczęło. W 2015 roku wkleiłem na mikrobloga pierwsze wydanie zestawienia.
Później publikowałem tutaj codziennie przez 2 miesiące. Następnie zrobiłem sobie długą przerwę i powróciłem już z wydaniami cotygodniowymi.

Po pewnym czasie ze względu na ograniczenia platformy (istnieją serwisy, do których nie można wklejać linków, ale moderacja i administracja nigdy tego nie potwierdziły...) przesiadłem się na wersję newsletterową, wrzucając tutaj jedynie linka do wersji webowej i tak było do dziś.

Obecność na Wykopie w 'dawnych czasach' była spoko i widziałem w niej sens.
Obecnie 'koszty psychiczne' obecności tutaj są zbyt duże.

Aktualnie nie widzę sensu w udzielaniu się na tej platformie.
Ilość naprawdę dziwnych ludzi, którzy stąd przychodzą do mnie, jest przerażająca.

Konta nie usuwam, aby pozostało tutaj archiwum wpisów.

Jeśli ktoś z Was lubi moje zestawienia, to będą one nadal dostępne jako newsletter, a także wrzucane (jako wersja webowa) na wszelkie konta sieci społecznościowych poza Wykopem.

Dziękuję wszystkim miłym ludziom, których tutaj poznałem :)
Przy okazji dzięki też @a__s, która niejednokrotnie pomogła mi w rozwiązywaniu trudnych problemów z trudnymi ludźmi.

Do zobaczenia w przyszłości - na innej platformie

imlmpe - Nowe i ostatnie TUTAJ wydanie newslettera #unknownews jest już dostępne - we...

źródło: ost_wykop_tmp

Pobierz
  • 38