Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto ich #!$%@? na kasę, ale przecież to jest #!$%@? oczywiste przestępstwo. Dziwię się, że tym się nie zainteresowała prokuratura, bo przecież wystarczyłoby przesłuchać mariusza, a ten wszystko by wyśpiewał i jeśli to byłby smalec, to już mają na niego kolejne paragrafy.

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


#danielmagical #patostreamy
  • 12
wiesz oni są aktorami wynajętymi przez grubego i zarabiaj na grubego. Więc to ciężko udowodnić ze ktoś ich w #!$%@? robi lub okrada

Odpowiedz


@Mi19ki93: co są? A umowę jakąś mają podpisaną? Składki ZUS im opłaca? Wiesz co to znaczy czerpać korzyści finansowe z takich dwóch nieświadomych uchlanych meneli? To jest kryminał.
@bardzo_Drogi_Rolex: i co myslisz że Mariusz będzie zeznawał czy Jacek. To równie dobrze ju dawno powinien mieć kriminal za czerpanie korzyści z jacy i gohy co stali pod siebie 8 lat na strimach albo baobay i inne pezety siedziały jak tucznik wygonie leżał w hotelu za te pieniądze wali krysztal i ruchał toruńskie prostytutki. Tam każdy zadowolony ze może się zachlać za darmo pocpac. A tucznik i tak #!$%@? a nie
@bezbekpol: #!$%@? pisałem niedawno o tym, ale jakiś wykopek mnie wyśmiał, bo przecież menele kase dostają na konto. Ale #!$%@? nie wiemy, od kogo te przelewy, w pewnym momencie ktoś rył przez teamviewera w Mariusza kompie i usunał też screen z potwierdzeniem, które widniało pod streamem a był tam numer konta Mariusza. Następnie Mariusz rzekomo zablokował sobie konto bankowe i nie może już sprawdzać konta... Tam by trzeba wysłać #!$%@? kogoś
@Mi19ki93: coś tam jednak robią, bo grubas siedział dwa razy, Gocha też siedziała dwa razy. Pezet siedział. Małysz siedzi.
Podobno nawet mrugała zaliczył jakieś szybkie wczasy w pierdlu.
Skarbówka nic nie zrobi teraz, bo tucznik nic nie ma. On nawet konta w banku nie ma, wszystko jest na mrugałę.
Z U2 #!$%@?ć ich nie mogą bo prawo nie pozwala na bruk a meliny zastępczej brak.