Wpis z mikrobloga

ja to nawet szanuje, że jesteś ze sobą szczery i może faktycznie jesteś radykalnym katotalibem, ale przynajmniej nie fikołkujesz próbując przedstawić religijnych fundamentalistów jako liberałów


@gardzenarodowcami: Nikt nie stara się ukryć, że oni są religijnymi fundamentalistami. Nikt nigdy by nie stwierdził, że popierają LGBT lub nawet, że są za aborcją. Skąd Ci to przyszło do głowy?

Poza tym można się z tym nie zgadzać, a i tak chcieć na nich głosować,
@Baziok: podeślij mi w takim razie link do programu gospodarczego konfederacji w, którym deklarują się w 100% do zabrania 500+, 13/14 emerytury i socjalu dla Ukrainy bo skoro tak jest to pewnie opracowali własne ustawy i złożyli je do sejmu prawda? z tego co pamiętam Bosak i ruch narodowy są za rozszerzeniem tego programu i popierają niedziele niehandlowe , jeżeli chodzie o zboże to z pretensjami do pisu, że nie przygotował
@Wykopaliskasz: no to w takim razie ludzie, którzy są gotowi głosować na partie, która nie posiada struktur, a w 2019 próbowała wepchnąć do sejmu takich ludzi jak Godek czy Panasiuk są po prostu nieświadomi, że przy dobrym wyniku konfederacji właśnie tacy ludzie będą naciskać guziki w sejmie i decydować o ich przyszłości partie typu PO mają przynajmniej bata na takich ludzi i nawet jak wprowadzą jakiegoś imbecyla do sejmu to mają
@gardzenarodowcami: Jak masz kompleks konfederacji to nie mój problem. Dziękuję że tak troszczysz się co Polską rację stanu. Możesz mi powiedzieć na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach i dlaczego? Ja w poprzednim wpisie uzasadniłem dlaczego ich popieram i dlaczego na nich zagłosuję w nadchodzących wyborach. Na pohybel lewakom, socjalistom i ich płatnym trollom na wykopie. Niech ich dup@ piecze na widok wzrastającego poparcia dla konfederacji. Już nawet biedron z żałosnym apelem
@Baziok: tak zagłosuje na partię prounijną i taką, która da mi chociaż delikatny promyk nadziei, ze odetnie kościół od kroplówki chciałbym również depenalizacji marihuany, legalnej aborcji/eutanazji i porządku w sądownictwie więc z bardzo słabego wyboru zostaje mi tylko KO i Lewica(może hołownia mi nie pasuje, ale dla bardziej konserwatywnych jest to jakaś opcja) te partie oprócz Hołowni posiadają struktury i rządziły już wcześniej nie doprowadzając kraju do jakiejś katastrofy gospodarczej (oczywiście
@Baziok: Einstein uważał, że religia jest wytworem ludzkim. Nie zrodziła się w wyniku żadnego objawienia czy szczególnego wglądu, dzięki któremu człowiek miałby być w stanie trafnie rozpoznać, że istnieje coś więcej niż ten świat, że on sam i wszystko, co go otacza, reguły moralne rządzące jego życiem pochodzą od jakiegoś bytu będącego stwórcą świata i człowieka. To człowiek „stworzył” Boga i religię, więc według jego rozumowania głupotą jest popieranie katolickich fundamentalistów
@gardzenarodowcami: To przypadłość osób lewicowych, że ignorują wszystkie głosowania dotyczące istotnych spraw, czytaj decydujących o stanie portfeli Polaków i przyszłości gospodarczej kraju, a potem twierdzą, że konfederacja tylko chce zamordyzmu katolickiego.
Kto głosował za podwyżkami podatków? Kto głosował za 14 emeryturą? Czyi posłowie w PE głosowali za ekosabotażem gospodarczym UE w postaci "ustawy eksmisyjnej" czy za zakazem spalinówek?

Wybierzecie PO czy ZLEW, a inflację będziecie mieć nadal wyebaną, rozdawnictwo dla patoli,
@gardzenarodowcami: mnie to troche dziwi- kiedyś korwin mowił, że nie miałby nic przeciwko lgbt , żeby zawierali sluby wg ich kościołów, a dzieci sprzedawać - czyli sprzedawać również klientom lgbt ;p
Szkoda, ze ta partia nie zrobiła kroku na przód tak jak ja i podobni do mnie, gdzie liznęli trochę świata, poczytali i jednak potrafią zaakceptować fakt, ze ludzie mogą fajnie żyć w innych konfiguracjach. Brak progresu tego 'liberalnego'. Dużo ludzi
@gardzenarodowcami: cieszę się że ta dyskusja nie sprowadza sie do wzajemnych wyzwisk i obelg tylko dlatego że mamy odmienne zdanie na temat polityki. Nie zagłosuję jednak na PO po tym jak Tusk obiecał drugą Irlandię i uwazal się za liberała. Obiecywał 3x15 oraz że wyrzuci z rządu każdego kto zaproponuje podwyżkę podatków po czym podniósł kilkadziesiąt podatków a teraz licytuje się z PIS kto da większy socjal. Dla mnie jest więc
ale na c**j ty z nimi dyskutujesz, z nich trzeba cisnąć beke a nie argumentami rzucać.

To jak grać w szachy z gołębiem, przewróci pionki a na koniec jeszcze nasra na szachownice.

Konfederaci to nie jest żaden partner do dywagacji.


@NoJakNieJakTak: Tak tak, ty za to jesteś wielce oświecony, zapewne jak 99,9% ludzi uważasz się za ponadprzeciętnie inteligentnego. Zdradzę ci tajemnicę - nie jesteś lepszy od innych, chociaż większość ludzi lubi