Wpis z mikrobloga

To jest niebywałe, że jako społeczeństwo zgodziliśmy się na to że służba zdrowia po prostu nie działa. Chcesz się dostać do specjalisty na NFZ? Zapomnij, prędzej się przekręcisz jak to coś poważnego niż gdzieś się dostaniesz.
Mało tego teraz to nawet na te pakiety typu LUX MED czy MEDICOVER ciężko się do kogokolwiek dostać.
Zostaje znany lekarz i bulenie 400 zł za każdą wizytę.
A my potulnie jak barany płacimy i siedzimy cicho.
Ten kraj to mem

#bekazpisu #polityka #polska
  • 26
Nie wiem czy przez kilkanaście lat coś się zmieniło, ale wątpię.


@kureci_paratko: Nic się nie zmieniło, kolega miał operację wyrostka na NFZ, nadszedł czas zdjęcia szwów, jedna przychodnia 2 tygodnie, druga 3 tygodnie, to mówię mu zadzwoń do prywatnego szpitala, tak też zrobił, w czwartek zadzwonił, w piątek zabieg, 150 zł rok temu i po problemie.

Kiedyś podwoziłem kogoś spod tego szpitala bo jest na konkretnym zadupiu, spadł z drabiny, włożyli
@kalafi0r: @potato44 na 12 kwietnia mam rezonans głowy i kręgosłupa szyjnego. Tydzień temu szukałem terminów i najbliższy był na początek czerwca, prywatnie na 6 kwietnia i tak ustawiłem. Pytanie tylko gdzie ja kurde zrobię kreatyninę?! No i przestawiłem na 12 LOL

Jeszcze zostało mi angio TK i ewentualnie echo serca czy coś mi nie sypie skrzepami po mózgu.
@kalafi0r: ja ostatnio chciałem się dostać do specjalisty prywatnie to termin dopiero za 3 tygodnie xd.

Płatne 500zl za 30minut konsultacji. Ja pi...


@kopek: 3 tyg to żadna kolejka ziom
a 500zł i gosc cie #!$%@? i nie powie ci wszystkiego na 1 wizycie tylko zaprosi na nastepną a i leczenia z nfz tez ci nie zaaplikuje tylko bul w jego klinice......

Kiedyś podwoziłem kogoś spod tego szpitala bo jest
@wuwuzela1 Był na SOR, tylko tak go poskładali, że musiał "reklamować", a że to NFZ to już nie od razu tylko kazali mu czekać.
Pisałem, przecie, że gips mu założyli, jak się okazało na odp**rdol