Wpis z mikrobloga

Chuop dopiero co w biedronce był po lazanię. Za mną w kolejce do kasy była matka p0lka z gówniakiem.
Oprócz różnych pierdół miała wódkę i piwo. Jej dzieciak prosił, żeby mu kinderniespodzianki kupiła, a ta powiedziała że nie bo pieniędzy na to nie ma.
To wziąłem sobie 3 kinderniespodzianki żeby gówniak widział i zrobiłem do niego uśmiech jak Wojtyła gdy przeglądał raporty o pedofilii w kościele xD
P0lka prawie mnie nie ukrzyżowała wzrokiem xD

#przegryw #p0lka
d.....n - Chuop dopiero co w biedronce był po lazanię. Za mną w kolejce do kasy była ...

źródło: obraz_2023-04-03_154925817

Pobierz
  • 37
@kiecazpieca: Chodzi o to, że wydała na siebie, czyli miała. Skoro miała, to mogła kupić dziecku kinder niespodziankę albo chociaż tabliczkę czekolady, zamiast browara. Mogła też kupić browara, a do tego jeszcze kinder niespodziankę, bo ma pieniądze na zbędny alkohol.

Jakby nie miała pieniędzy, to na taśmie nie byłoby ani kinder niespodzianki, ani alkoholu.
@deityrain: Też czasem sobie kupię flaszkę albo piwo xD też mam dzieciaka i też nieraz cisnę mu kit, że nie mam kasy. Głównie chodzi o to, że dziecka za dużo je takich rzeczy, albo po prostu jestem z nim w 2-3 sklepie i w każdym coś chce - tutaj nadal nie chodzi, ze nie chce mu kupić bo mam tylko na piwo xD po prostu jak nie chcesz żeby twoje dziecko
@deityrain: gratuluję, jesteś idiotą, było wziąć jeszcze 10 więcej tych Kinder niespodzianek żeby pokazać jaki bogaty jesteś. A tak poważnie jezeli to nie fejk to proponuję żebyś nie wypowiadał się publicznie nigdy