Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: u mnie w pobliskim powiatowym Biedronka pojawiła się chyba około roku 2000. Oczywiście nie w nowym, wolnostojącym budynku, tylko w niekształtnej przestrzeni po jakimś domu towarowym. Pierwszy samoobsługowy sklep jaki w życiu widziałem i do tego te taśmy na produkty! Po dwóch wizytach było już nudno, ale na szczęście tuż obok było boisko i nowy plac zabaw, więc jak tata szedł po zakupy, to ja i moja 2 levele młodsza
Do dzisiaj chodze do Biedronki jak tylko musze, bo ten syf jest czasami obłędny. A mam to od dziecka bo poza chlewem, brakiem płatności kartą Biedronka miała jeszcze jedną imo największą wade czyli fatalną jakość produktów. Mimo tego że czasem dało znaleźć się coś ,,markowego" to produkty typowo biedronkowe miały inny gorszy skład i z tego co wiem chyba nawet kiedyś o to afera chyba z Coca-Colą (?). Mięso z biedronki do
@bitcoholic: to nie jest pierwsza Biedronka. To nawet nie jest druga (która funkcjonuje do dzisiaj kawałek dalej).

Pierwsza Biedronką była ta otwarta 4 kwietnia 1995 roku na ul. Galileusza w Poznaniu na osiedlu Kopernika, pośród bloków, w typowym blaszanym piętrowym pawilonie. Zajmowała dość mały lokal, w porównaniu takie dwie typowe Żabki.

https://www.google.com/maps/@52.3848608,16.865001,3a,75y,111.72h,87.74t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCV5t7g0l4X8qP8eU9v2soQ!2e0!7i16384!8i8192 - Jeden z tych lokali na parterze, już nie pamiętam który. Może to ten Społem.

W środku był bałagan,
Jankooo - @bitcoholic: to nie jest pierwsza Biedronka. To nawet nie jest druga (która...

źródło: Biedronka Newtona

Pobierz