Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: zapominasz, że jazda po chodniku jest prawnie niedozwolona. Nie ma znaków, nie ma DDR, więc jest to chodnik. Najpierw masz pretensje, że rowerzyści nie stosują się do przepisów, a potem sam nakłaniasz do ich łamania. Odrobinę konsekwencji.
no #!$%@? #!$%@? mam ścieżkę obok ale nie będę nią jeździł bo mój wynik na jakiejś #!$%@? aplikacji będzie gorszy o 5 sekund


@slawencjusz: nie rób tak więcej. To nielegalne i uciążliwe, pomiar czasu na Stravie nie zwolnia z obowiązku jazdy DDR.
@El_Duderino: jaki z ciebie nieogar to aż żal, zrozum deklu że jest pełne słońce osobówka może mieć 70 lat za kierownicą i zwyczajnie się przestraszyła kiedy szanownego obużonego zobaczyła ponieważ nie widzi tak dokładnie jak pan szanowny czy to plac budowy czy nie ale ścieżke duża prawie gotowa, a ty głąbie zamiast dla swojego bezpieczeństwa odbić to walisz na chama i budujesz napięcie wielce wielmożnego, a jak cię tak w końcu
@Adr14n_ A potrafisz czytać ze zrozumieniem czy masz tylko problemy z logicznym myśleniem? Czy ja się gdzieś upierałem, że tam jest DDR czy tylko stwierdzałem fakty? Stwierdzenie faktu, że z filmu nie wynika brak DDR bo na jego podstawie nie jesteśmy w stanie ocenić tamtejszego oznakowania nie jest równoznaczne z twierdzeniem, iż tam DDR z pewnością jest. Polecam poćwiczyć zdolności intelektualne, bo nie rozumiesz co komentujesz.
@kiszczak: Ile razy można ci pisać, że ta droga jest nieskończona i nie ma tam żadnego DDR? Całość tego ciągu jest niedokończona i nie zrobili jeszcze nawet jednego przejazdu na ścieżce, a ma ich tam być 5 na całym odcinku.

Nie dość, że na tym odcinku są pachołki, to na dalszym jeszcze stoją dostawczaki firmy wykończeniowej i nie da się wcale przejechać.

Ale lepiej jakieś hipotezy z dupy knuć, bo narcyzm
@El_Duderino

Ile razy można ci pisać, że ta droga jest nieskończona i nie ma tam żadnego DDR?


Wystarczyło raz. Czy ja się gdzieś upieram, że tam jest DDR? Jeśli tak wskaż mi mój cytat, albo przeproś za tę obraźliwą insynuację. Ja tylko stwierdzam oczywisty fakt: na podstawie nagrania nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy oznakowanie jest tam w ogole, czy jest kompletne. Jeśli jest inaczej wskaż moment w filmie, który tę wątpliwość
@El_Duderino Jeszcze jedno:

narcyzm nie pozwala się przyznać do błędu.


No właśnie tak widzę kilka osób w tym wpisie. Zadałem proste pytanie, nie nacechowane żadnym ukrytym wnioskiem, ale już przez niektórych rowerzystów została mi tu przypięta łatka "smrodziarza" i złych intencji. Ba, nawet po kolejnych komentarzach, które uzasadniły to dlaczego to pytanie zadałem (bo na filmie nie widzimy przecież w zasadzie żadnego oznakowania) wy dalej brniecie w swoje teorie dotyczące mojego osądu
Z Twojego filmu nie wynika że DDR nie jest oddana do użytku. To, że stoi na niej pachołek wcale tego nie implikuje.


@kiszczak: U Ciebie jak widać posiadanie mózgu nie implikuje myślenia. Trzeba było jeszcze dodać, że może wcześniej stać znak b-9, którego akurat nie widać, wtedy byś dopiero błysnął intelektualisto XD
no faktycznie plac jak #!$%@?, jeden pachołek i mała kupka gruzu, obie przeszkody do bezproblemowego ominięcia nawet nie zjeżdżając ze ścieżki.

No dobra tam gdzie ten gruz to jest ryzyko najechania na jakiś kamyk ale masz chodnik na prawo z krawężnikiem niższym niż 1cm więc gdybyś na niego wjechał na 5 sekund nic by się nie stało


@slawencjusz: a brumbrumowi co by się stało jakby zachował się zgodnie z przepisami? xD