Wpis z mikrobloga

@kiszczak: w PL masz 5k -7k netto na każdym wiekszym magazynie przy ilosci godzin <200 jeśli chodzi o taka typowa fizyczna robote. Po co jechać zagranice robić za 1,5k euro miesiecznie
@piwakk: we Wrocławiu czy Poznaniu dostajesz 5k na reke w korpo a nie mowie tutaj o Wawie nawet XD wystarczy umiec w Excela i mówic po angielsku ale to jest oczywiste w 2023
@TS_X9: 1500e na tydzień? Mieszkanie i obiad pokrywa pracodawca, więc chyba w porządku i nawet bym się skusił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe ile wychodzą koszty utrzymania samochodu w Francji, bo to akurat pracownik ma na siebie jak rozumiem
@TS_X9 imo uczciwa oferta jak na „młodego”. Sporo powyżej minimalnej i z zakwaterowaniem. Raczej nikt początkującemu pracownikowi nie da 3k netto na początek.

A te mityczne 7-9k PLN na magazynie to oczywiście może gdzieś znajdziesz, ale zazwyczaj w wielkich ośrodkach gdzie koszt życia jest większy i nadal to nie będzie oferta na podobnym poziomie wejścia jeżeli chodzi o doświadczenie.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

we Wrocławiu czy Poznaniu dostajesz 5k na reke w korpo a nie mowie tutaj o Wawie nawet XD wystarczy umiec w Excela i mówic po angielsku ale to jest oczywiste w 2023


@TS_X9: siedze w wawie i takich korpo i nie masz pojecia jak bardzo pie.rdolisz kocopoły xD Nie znam nikogo ze znajomych kto klepie 7k brutto w korpo (a mowisz ze w wawie powinno byc odpowiednio wiecej). Ziom siedzi w
wystarczy sie uczyc, a ty mi niestety wygladasz na takiego co wolał lolki za szkołą palic


@sotilas: nie wiem co ma piernik do dupy ani twoj wysryw do mojego posta