Wpis z mikrobloga

Drodzy fani zegarków - jaki zegarek mogę kupić mojemu tacie na 70te urodziny? Budżet tak 1500-1700 maks. Tata lubi zegarki klasyczne, bez bajerów, raczej na skórzanym pasku - nie znam się jakoś specjalnie na zegarkach a wybór jest ogromny, a jak przejrzałem fora to miałem trochę jak w paście o latarce.
#zegarki #zegarkiboners #zegarek
  • 13
  • Odpowiedz
Generalnie tata dobrze widzi i data może być na zegarku - bardziej chodzi o to, żeby nie było trzech stoperów i masy innych elemetnów. Tata generalnie zna się na zegarkach, więc od razu odpuszczam Casio i Timexy (choć sam miałem zegarek Casio Ediffice i Gshocka i do czasu zakupu smartwatcha ich używałem)
  • Odpowiedz
@lubie_samochody: Mi bardzo się podoba Orient AUTOMATIC CLASSIC GENTS FAG00003W0 i nawet poniżej Twojego pułapu cenowego. Znawcą wielkim nie jestem także nie powiem Ci czy mechanizm jakiś super hiper czy kiepski ale jak dla mnie wygląda fajnie i jest automatyczny
  • Odpowiedz
@lubie_samochody: Ja bym wybrał coś z firmy Orient. I tak z przeglądania forów zegarkowych wiem, ze starszym ludziom bardzo często kupuje się Orient.

Wspomniany wcześniej Atlantic, mój dziadek miał Atlantic i go odziedziczylem. Czasem go noszę, ale wydaje mi się, że w Polsce Atlantici były popularne, więc ciężko powiedzieć czy Twojemu tacie się spodoba, czy będzie mu się kojarzyć dobrze, czy źle.

czy zegarki: Zeppelin, Junkers oraz Bauhaus to są coś
  • Odpowiedz