Wpis z mikrobloga

@Big_Fomo: ja sam jeżdżę i zajebiście polecam to rozwiązanie. na nikogo się nie musisz oglądać, uwzględniać w planach, śpisz, jesz i jeździsz tam gdzie tobie się podoba. ja już bym nie chciał z ekipą jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba że na jakiś hardcorowy freeride, gdzie lepiej mieć jakieś wsparcie
@Big_Fomo: podobno da się znaleźć nocleg nawet za 30-40 euro, tylko to raczej trzeba pisać po różnych kwaterach które nie ogłaszają się na bookingu. mnie się nie chce więc na airbnb szukam i jak się odpowiednio wcześniej zakręcisz (tak ze 3 mies.) to znajduje takie za 80-100 euro.
paliwem jeszcze nie ma się z kim podzielić, więc to boli, ale reszta to tak jak przy wspólnych wyjazdach.
@advert: 80-100 eur za dobe? Ja jezdzilem przewaznie gdzie wynajmowalismy cale "mieszkanie", czyli byli np 2 pokoje z salonem na 6 osob ( 2 razy jako zorganizowany wypad + 1 tylko kwatery). Nie pamietam juz cen, ale wychodzilo za grosze, typu 800-1000z; od osoby za tydzien noclegow
Nie pamietam juz cen, ale wychodzilo za grosze, typu 800-1000z; od osoby za tydzien noclegow


@Big_Fomo: no tak, nie jestem zaskoczony że wynajmując apartament w 6 osób, wychodzi mniej na osobę niż wynajmując samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast to jest ta cena którą chętnie płacę za to, żeby wszystko było po mojemu.
ale to też różnie bywa, za 60€ za dobę też się zdarzało. pewnie jakbym
advert - >Nie pamietam juz cen, ale wychodzilo za grosze, typu 800-1000z; od osoby za...

źródło: Zrzut ekranu 2023-04-9 o 10.59.23

Pobierz