Wpis z mikrobloga

#truelove Wygłoszę zdanie odrębne! Nie przepadam za Oliwią! W sumie z tego co dało się uchwycić, to faceci traktują ją jak taka miłą mamuśkę. Dla ona to taka porządna gospodyni klasowa, co to ją lubią wszyscy nauczyciele, ma zawsze zatemperowane kredki i robi śliczne szlaczki, a po cichu rozgrywa swoje gry. Nie przepadam za nią, ale szacun, jak w białych rękawiczkach sprzątnęła Maksyma PychoPatce sprzed nosa.
  • 9
@bystrawoda: Oliwia jest tym typem kobiety, której wartość dostrzega się w późniejszym wieku. Nie jest flirciarą, nie jest imprezowiczką, nie jest duszą towarzystwa, krejzolką kręcącą dramy, więc gdy chłopiec się wyszaleje i dorośnie, zacznie zabiegać o względy Oliwii. Jej męskimi odpowiednikami są Mateusz i Sebastian. Dziewczyny kręci Kamil, który wydaje się wyluzowany, nieco zbuntowany, może też tajemniczy, bo mało mówi. Za kilka lat zrozumieją, że to mniej urodziwy, ale stabilny i
@och_charile: Herkules Poirot z Koziej Wólki się znalazł @heheszka2 @MatPL1122 Każde z nas, bawiąc się tymi puzzlami tworzy swój własny obrazek, mając wyrywkowe informacje, strzępku rozmów i spojrzeń zmontowanych na potrzeby dania gawiedzi igrzysk. Mam odrębną wizję niż inni i mam do tego prawo, być może nie mam racji, ale wasza pewność swoich racji rozśmiesza mnie