Wpis z mikrobloga

Udało mi się skończyć kolejne pudełko, które przerobiłam własnoręcznie! Tym razem wybrałam drewniane pudełko z wyciętym kwiatkiem w pokrywie, które kupiłam w sklepie Action. Pracując nad nim przez wiele godzin, dodałam dużą ilość różnorodnych kształtowo guzików, które nadają mu wyjątkowego charakteru. Pudełko ma piękny kolor czarno-jasnozielony, który nadał mu wyjątkowego charakteru. Dodatkowo, złote zawiasy i zamek na przodzie i tyle pudełka, dają mu dodatkowego uroku. Jego wymiary to 12x17x4,5.

#rozowepaski #tworzzwykopem #diy #rekodzielo #handmade #handmadezpandzia
Pandzia_art - Udało mi się skończyć kolejne pudełko, które przerobiłam własnoręcznie!...

źródło: kwiat_guzik

Pobierz
  • 10
@xyz_xyz: weź pod uwagę, że jest to drewno więc samo to, żeby to drewno ogarnąć, żeby po jakimś czasie się nie popsuło trochę trwa bo musi wyschnąć.. farba tez schnie.. klej.. potem znowu farba.. i kolorowa.. i potem znowu trzeba czymś pomalować, żeby było na dłużej.. no jednak troche trzeba poświęcic czasu i godzin na efekt koncowy :)
@Pandzia_art drewno w warunkach mieszkaniowych ( a do takich moim zdaniem to pudełko zostalo stworzone) nie wymaga żadnego zabezpieczenia w postaci, bejcy czy innego mazidła no ale powiedzmy że jest jak mówisz ;)
@xyz_xyz: Podejrzewam, że nawet i samo dobranie rozmiaru guzików, tak by ściśle wypełniły dostępną przestrzeń o nieregularnym kształcie, mogło trochę zająć. Czasem z pozoru proste czynności okazują się zaskakująco czasochłonne.