Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie tu logika? Poznajecie koleżanką 5 lat młodszą od siebie. Fajnie się rozmawia, spotykacie się jakiś czas ale ona stwierdza że jednak nic z tego bo za duża różnica wieku = #friendzone (ale ok, przynajmniej jest z kim do maka wyjść). Potem poznajecie inną, jeszcze młodszą bo aż 9 lat różnicy (ale nie #prokuratorboners bo legal 18 lat). I tamta jak się dowiaduje to dostaje szału że mnie chyba po#$bało bo powinienem się spotykać ze starszymi i o czym ja w ogóle z nią gadam jak to taka gówniara i że pewnie ją urobiłem bo takie są naiwne. To jej mówię że jest z #tinder i doskonale wiedziała ile mam lat i jej to nie przeszkadzało więc o co halo. I potem jej powiedziałem że sama jest niedojrzała bo zachowuje się jak pies ogrodnika, sama nie weźmie, drugiemu nie da to wtedy zaczęła odwracać kota ogonem że wcale tak nie było i nie uważa że 5 lat różnicy to dużo ale 9 już k$#rwa tak?? O co jej chodzi #logikarozowychpaskow



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: to normalne. Ta 5 lat młodsza dała cie do friendzone poto żebyś zawsze był dostępny w razie gdyby jej się zachciało. Jej nie chodzi o to że poznałeś jeszcze młodszą, tylko że wogule kogoś masz i szuka wymówki żebyś zerwał. Twoja rola chlopaka w friendzone to zawsze być dostępny kiedy jej się uwidzi. Ta laska jest toksyczna, przestań się z nią zadawać. Ona może nawet zacząć dawać sygnały że jednak