Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś na chłopski rozum wyjaśnić skąd to uwielbienie ukraińców do nazistowskich symboli? Rok temu tłumaczono, że oni nie wiedzieli, nie znali, że nie wiedzieli że przeszkadza, ale teraz... chyba już wszystko wiedzą. Wiedza jak ogromną pomoc otrzymują z Polski, a potem nadal chwalą się takimi fotkami i to z ryjem na wierzchu.

No wstyd jak cholera i woda na młyn dla ruskiej propagandy o "denazyfikacji". Chyba że to jakiś zaawansowany trolling a ja go nie łapię, ale jeśli tak to niezbyt śmieszny.

#ukraina #wojna #rosja #pytanie
Pobierz wojtas_mks - Może mi ktoś na chłopski rozum wyjaśnić skąd to uwielbienie ukraińców do...
źródło: 340461416_881017029628945_8028465779895934798_n
  • 67
A poza tym to wydaje mi się że w większości przypadków to trolling ruskich


@Querly96: Też obstawiam, że ma to spore znaczenie. rusek może sobie płakać do woli o ukronazistach, a wszyscy i tak mają to w dupie i jego samego uważają za skończone bydło.
@wojtas_mks: Współczuję takim osobom jak Ty. Ot tropisz rzekomo powszechny nazizm w UA. Tymczasem Rosja na szczeblu państwowym zarzuca nazyfikowanie się ... Polsce i robi to nawet na forum ONZ. Tyle, że Ty wtedy milczysz, Bo prawackie grupki prokonfederacyjne, probrunowskie czyli prorosyjskie to przemilczają, a Ty wiesz tyle co te prorosyjskie grupki wrzucą.
Denazyfikacje Polski też poprzesz? Bo Rosja robi pod nią przygotowanie propagandowe.
@szurszur: Jeśli zobaczę u jakiegokolwiek Polaka w aucie flagę III Rzeszy na podsufitce to osobiście obiję mu mordę. Póki co jednak poza jakimiś bezmózgimi patusami na początku lat 90. w Polsce taka symbolika była i jest tępiona.

Natomiast o tej totalitarnej władzy w Polsce to aktualnie najgłośniej krzyczą TVN czy Wyborcza (i w niektórych aspektach mają nawet rację) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtas_mks: To są słowiańskie symbole a nie nazistowskie. Tak samo pentagram nie oznacza szatana, tylko odzwierciedlenie zmysłów człowieka. To,że hitler miał to w godle to chu..mu w dupę. Pochodzenie tych znaków jest starsze niż piramidy w Gizie.
Póki co jednak poza jakimiś bezmózgimi patusami na początku lat 90. w Polsce taka symbolika była i jest tępiona.


@wojtas_mks: .Przeciez w Polsce uniewinniano goscia od swastyk, bo prokurator uznał, że to symbol szczescia. Nie rozciagaj sprawy z urodzin Hitlera, bo to było głosne i jest bardziej anomalią, a normalnie za prezentowanie swastyki w Polsce się nie karze zawsze.
Rosja podobnych Tobie na Zachodzie przekona o powszechnej nazyfikacji Polski tak ja
@wojtas_mks: Ważny dzień dla kolegi. Witamy kolejnego, co wyszedł spod jarzma geopolitycznej propagandy i alternatywnej, pięknej rzeczywistości tworzonej przez farmy, bardzo mocno działających również tutaj.

Nawet amerykańskie media z The Washington Post na czele alarmują, że ta wojna to nic innego niż zjazd neonazioli z całego świata. Kolejne wycieki danych z Pentagonu tylko potwierdzają, że coś z tym wszystkim jest bardzo nie tak...
eeehhh - @wojtas_mks: Ważny dzień dla kolegi. Witamy kolejnego, co wyszedł spod jarzm...
Ta #!$%@? obijesz, polecam jechać na jakikolwiek mecz gdzie są ultrasi i idź ich obij.


@sandal: Sam jestem kibicem, pokaż mi gdzie w Polsce w ostatnich kilku miesiącach ktoś wywiesił swastykę na stadionie?