Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś na chłopski rozum wyjaśnić skąd to uwielbienie ukraińców do nazistowskich symboli? Rok temu tłumaczono, że oni nie wiedzieli, nie znali, że nie wiedzieli że przeszkadza, ale teraz... chyba już wszystko wiedzą. Wiedza jak ogromną pomoc otrzymują z Polski, a potem nadal chwalą się takimi fotkami i to z ryjem na wierzchu.

No wstyd jak cholera i woda na młyn dla ruskiej propagandy o "denazyfikacji". Chyba że to jakiś zaawansowany trolling a ja go nie łapię, ale jeśli tak to niezbyt śmieszny.

#ukraina #wojna #rosja #pytanie
wojtas_mks - Może mi ktoś na chłopski rozum wyjaśnić skąd to uwielbienie ukraińców do...

źródło: 340461416_881017029628945_8028465779895934798_n

Pobierz
  • 67
Po wojnie się ich rozliczy jak przeżyją. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje pytanie -chciałbyś 1000 fanatycznych nazioli na froncie czy nie? :D Według mnie taki naziol jest więcej warty na froncie jak ktoś z łapanki.
@wojtas_mks: Ukraińcy wiązali duże nadzieje z nadejściem wermachtu w 1941 - witali kwiatami nadjeżdżające czołgi Niemieckie, garneli się do wali u ich boku. Może trudno nam to zrozumieć, ale po tym co sprawili im komuchy, to nawet diabła przywitaliby jako wyzwoliciela. Więc może wypaczona historia przekazywana przez pokolenia sprawiła że zatarło się to że okupacja Niemiecka nie różniła się za bardzo od tego co było za bolszewików. A poza tym to
Przez ostatni rok życie mnie nauczyło, że jak ruskie bydło coś daje na telegrama bez podania źródła czy linku do profilu na którym to zdjęcie wisi, to jest to na 100% fake.

I to też pewnie fejkowe zdjęcie, bo przedewszystkim rozdzielczość obrazka wygląda jakby ktoś go edytował i zapisał w 720 x 500.

Ruscy wysrali 15 tysięcy fejków w ciągu 12 miesięcy, w tym były fejki z tymi krzyżami wermachtu jak się