Wpis z mikrobloga

@GrubyPrezes: jak wybuchnie wojna, tacy jak ty będą uciekali razem z kobietami i dziećmi. Ha TFU!


@dlugi-gr: kolejny #!$%@? samiec alfa którego cel życia to szczęznąć w okopie we własnej srace byleby nie został nazwany "#!$%@?ą" przez innych sebiksów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak ktoś chce zdychac za taki gownokraj


@GrubyPrezes: "Rolą żołnierza nie jest zginąć za ojczyznę. Rolą żołnierza jest sprawić żeby jego wrogowie zginęli za swoją." - gen George Patton.
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: jak wybuchnie wojna, tacy jak ty będą uciekali razem z kobietami i dziećmi. Ha TFU!


@dlugi-gr: Jak wybuchnie wojna to tacy jak ty będą ginąć jak śmieci w okopach żeby tacy jak ja mogli uciec razem z kobietami i dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tacy jak ty będą ginąć jak śmieci w okopach żeby tacy jak ja mogli uciec razem z kobietami i dziećmi


@limakzsuetam: Zdziwisz się na granicy, kiedy Cię cofnę do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
kolejny #!$%@? samiec alfa którego cel życia to szczęznąć w okopie


@Rad-X: Powodzenia. Ja będę mówił Twojemu sierżantowi, gdzie ma kazać Tobie kopać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: eeee, a ja będę mówił twojej matce kiedy już może połknąć?
Co to wogóle był za upośledzony tekst z tym sierżantem xD
  • Odpowiedz
ciekawe jak w takich długich włosach jej się służy


@JanDzbanPL: Wiesz, że włosy można obciąć? Ba, nawet ogolić głowę na łyso można. Włosy to nie zęby - odrosną, serio
  • Odpowiedz
@Kris_777 Czyli nie widziałeś, źródła oczywiście nie masz. Czyli mówisz na swój chłopski rozum, a że nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku to #!$%@? od rzeczy. imo jesteś upośledzony, masz iq dużo poniżej średniej nawet tej rosyjskiej. Źródła nie mam, ale tak pewnie jest.
  • Odpowiedz