Wpis z mikrobloga

bardzo podoba mi sie bois imperials (moze ktos ma wieksza odlewke na sprzedaż?), ysl homme i beckham homme - ten ostatni to oczywiscie najlepszy stosunek jakosci do ceny. uwielbiam po prostu, uniwersalny, na co dzien - po prostu zawsze sie nim pryskam. wiadomo jak z trwaloscią - kiepskawo, ale zauwazylem, ze jak ja juz po wzglednie krotkim czasie go nie czuje, a jak pytam kogos innego to mowi, ze czuc i to intensywnie - czy to oznacza, ze zapach dobrze wspolpracuje z moja skórą? :)

szukam czegos do polecenia w tych klimatach: bois imperials (bardzo mnie ujał!), ysl homme (tez żółty) i db homme. proszę o propozycje

#perfumy
  • 7
@presburger: mogę coś doradzić plus odlewam boisa, mam też kilka kenzo(ten dam perfumiarz co stworzył boisa), a ten beckham to chyba kiedyś kojarzył mi się z fahrenheitem, prada lhomme jest w podobnym klimacie co ysl lhomme, wszystkie wymienione zapachy mogę odlać
@yellowman:

A w temacie: może memo African leather?


raczej nie ten budżet :)

A tego Bois imperial można gdzieś powąchać?


nie, nie ma go nigdzie, tylko w necie z tego co wiem. ja mialem dekant 10 ml, o wiele intensywniejszy niz beckham ale tez inny, bardzo mi podszedł
@presburger:

jak ja juz po wzglednie krotkim czasie go nie czuje, a jak pytam kogos innego to mowi, ze czuc i to intensywnie - czy to oznacza, ze zapach dobrze wspolpracuje z moja skórą? :)


nieee, to mit