Wpis z mikrobloga

  • 0
algorytmy?


@w00nski: co algorytmy?

tak, jak tam pojedziesz to jest naprawdę dużo Polaków


@Firel: ano, też tak piszą na grupkach. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale ciekawi mnie skąd nagle taki boom na tę wyspę bo jednak jakby nie patrzeć to dostanie się tam i noclegi wcale nie są jakoś super tanie (wiadomo, są promki, ale nie każdy się na nie załapie).
@Big_Fomo: niby dlaczego ciężej? ja lecę za 4 dni. bilety łącznie za 400-500zł w obie strony. bilet bezpośredni z kato/waw
@Krupier czytając ciągle na ten sam temat po dość szybkim czasie będziesz miał treści dostosowane i będziesz to widział w jeszcze większej intensywności. dlatego możesz myśleć, że wszędzie jest ta madera, a w praktyce po prostu to tobie są takie posty podrzucane. ja na przykład na nią lecę, a nie mam
niby dlaczego ciężej? ja lecę za 4 dni. bilety łącznie za 400-500zł w obie strony. bilet bezpośredni z kato/waw


@w00nski: wiekszy popyt, wieksze ceny. Ja raczej chcialbym tam jechac poza sezonem...glownie zeby pochodzic po gorach, raczej nie na plazowanie.
  • 1
czytając ciągle na ten sam temat po dość szybkim czasie będziesz miał treści dostosowane i będziesz to widział w jeszcze większej intensywności. dlatego możesz myśleć, że wszędzie jest ta madera, a w praktyce po prostu to tobie są takie posty podrzucane. ja na przykład na nią lecę, a nie mam dużo postów o tym, bo nie szukam, nie interesuję się póki co ;)


@w00nski: w Google Discover tak, ale ja mówię
  • 0
Ciekaw jestem jak to wyglada. Pisze do Ciebie rzad Panstwa, zebys o nich opowiedzial? :D


@krzykrzy1995: na pewno są takie akcje marketingowe w ten sposób prowadzone, to w sumie nie jest jakaś wielka tajemnica. :P