Wpis z mikrobloga

@M4ci3jS:

Falcao


Bardzo spoko napadzior. Hat trick z Chelsea w Superpucharze Europy uważam za arcydzieło w wykonaniu Kolumbijczyka.

James Rodriguez


Szkoda, że teraz jest poza poważnym futbolem. Lubiłem gościa, świetny mundial w Brazylii w jego wykonaniu. Może w Realu nie odegrał znaczącej roli, ale kilka golazo strzelił.
@smialson: oj tak, Falcao miał ten pazur, absolutny TOP w Porto, Atletico, trochę w Monaco - szkoda, że nie wyszła mu przygoda w Anglii, bo papiery miał totalne na granie na poziomie tam :)

ja jestem w ogóle ogromnym fanem talentu Jamesa - te pierwsze dwa sezony w Realu miał spoko, a później jakiś zjazd - obecnie znowu bez klubu po krótkiej, greckiej przygodzie - ciekaw jestem czy zobaczymy jeszcze jakąś
@krymic1991: ja mam w ogóle jakiś sentyment do Portugalii z tamtych czasów - pamiętam jaki #!$%@? chodziłem po tej sytuacji z ręką Abela Xaviera w meczu na Euro 2000 z Francją - Figo, Conceicao, Costinha - można wymieniać bez końca, zajebiste czasy - a te ich stroje, bordowo zielone i żółte numery - magia #!$%@? :D
@krymic1991: dokładnie, bardzo szkoda - niesamowita paka była tam wtedy :) a Grecja 2004 to jest dla mnie do dzisiaj anomalia i zagadka :)

a paradoksalnie taka Portugalia 2016 była słabsza moim zdaniem od chociażby Portugalii 2000, a wygrali to Euro z Francją co w ogóle dla mnie było szokiem trochę, bo Francja to jednak murowany faworyt był do końcowego zwycięstwa :)
@M4ci3jS: Villas Boas pięknie to wtedy prowadził. Wygrał jeszcze puchar krajowy, superpuchar bodajże, ale przede wszystkim ligę bez porażki z 3 zaledwie remisami bodajże + dodatkowe trofeum, mianowicie rozgromienie Benfici w lidze 5:0 XD

Ta ekipa to był potwór, a nawet James jeszcze nie zawsze się łapał do składu. Dzisiaj Porto męczy bułę co weekend z ogórami po 1:0, albo nawet i nie wygrywa. Jeszcze zupełnie niedawno byli tam chociaż ten
@WykopekNaPolEtatu: dokładnie, kosili aż miło było patrzeć, a James rzeczywiście to nie był jeszcze wtedy zawodnik 1 składu, ale widać było, że jest ogromny potencjał co zresztą potwierdził w kolejnych sezonach w Porto, sezonie w Monaco, MŚ w Brazylii, które były w Jego wykonaniu niesamowite oraz początkach w Realu :)

z obecnego składu na pewno bym zwrócił uwagę na Diogo Costę, raczej długo tam nie pogra już, a tak ogólnie zgadzam