Wpis z mikrobloga

Tak patrząc na wojnę "Android vs Windows Phone" dochodzę do wniosku, że jesteście #!$%@?. Nie tylko w temacie telefonów, w każdym temacie - gier, konsol, samochodów, pralek, tosterów, laptopów, marek obuwia. Smarujecie się gównem tylko po to by obronić swój wybór marki - powtarzam - MARKI. Tacy dorośli, tacy racjonalni, tak obeznani, tak bordowi a wykłócacie się o gówno, o produkt korporacji.

Napędzacie darmową reklamę jak to było w przypadku Samsung vs. Apple i nie ważne po czyjej stronie jesteście. Zysk i tak należy do nich, a Wy skaczecie sobie do gardeł o kawał wyprodukowanego w Chinach gówienka. BO LEPSZE, BO SZYBSZE, BO MNIEJ AWARYJNE, BO ŁADNIEJSZE, A TWOJE TO GÓWNO I #!$%@?. W awatarach wrzucacie loga korporacji/marek z którymi się utożsamiacie jakby to przez pryzmat rzeczy nabytych ludzie Was oceniali. Wiem, że tak było od dawna, jednak zawsze stawiałem na szacunek do kogoś za to jaki jest, a nie za to co posiada.

Może czas to skończyć i powrócić do starych czasów gdy oceniało się kogoś za jego wiedzę, za jego chęć niesienia pomocy, za osiągnięcia życiowe. Byłoby miło. Może ludzie w końcu wróciliby do stanu w którym człowiek jest tym co sobą reprezentuje a nie czym reprezentuje.


#shitstorm #klocosie #shitwykopsays

  • 19
  • Odpowiedz
@BuFu: no tak, ale patrzeć jak ktoś się dwoi i troi, żeby obronić coś co ktoś skrytykował nawet dla beki to tak jakby patrzeć jak prezydent leci do Gruzji i broni nie swojego kraju ... oh, wait.

P.S Zeszło na Windows Phone, ale temat jak wiadomo szerszy.
  • Odpowiedz
@GNMacu: np taki @Bobas - no nic do gościa nie mam, wykopek normalny, ale za to logo w avatarze i wpisy o WP mam ochotę go zaczarnolistować. Obrzydził mi wręcz WP i choć kiedyś zastanawiałem się nad takim telefonem to teraz już wiem, że go nie kupię.
  • Odpowiedz
@GNMacu: Taka przeróbka cytatu Piłsudskiego w wersji współczesnej xD

P.S telefony jak telefony, ja korzystam tylko z dzwonienia i pisania, nawigacji, chrome i wypoku. Więcej nie potrzebuje więc w sumie każdy smartfon by się do tego nadał powyżej 300 zł.
  • Odpowiedz
@hakeryk2: A mi juz dajcie spokój. Od tygodnia nie dostaje już pieniędzy za wpisy od MS i nie robie takiego ognia jak kiedyś. Co jakiś czas wrzuce jakis news, reklame, info o apce. Tak to już sie nie #!$%@? w gównoburze. Patrz np tu # - 0 reakcji na prowokacje.
  • Odpowiedz