Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wróciłam od rodziców, u których byłam przez 4 tygodnie przez złamaną noge i jakoś tak znowu smutno na chacie, cisza, nie ma do kogo gęby otworzyć, a jeszcze na zewnątrz jest tak ślicznie, ciepło, zielono, kwiatuszki wszędzie i ehh człowiek chciałby się tak z kimś dzielić tym pięknem świata i zwykłym spacerniakiem :( #przegryw
Oliwia5255_- - Dzisiaj wróciłam od rodziców, u których byłam przez 4 tygodnie przez z...

źródło: F28B82CE-0EFE-432A-8D80-79B385262193

Pobierz
  • 19
@Oliwia5255_-: Załóż sobie konto gdziekolwiek i w minutę będzie 99+ par, polubień, oczek, wiadomości i pajaców skaczących dookoła. Chłop tymczasem dziś po lesie dla spokoju rowerem jeździł. Też nie ma z kim, choć czasem randkuje, ale szukanie polki do pary to jak szukanie igły w stosie gunwa.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oliwia5255_- Ojjj nieee. Większość facetów ma wymagania typu 'nie bądź gruba i #!$%@?', wnosi do związku ogrom pracy podczas gdy kobieta wnosi często 'siebie', a pod kopułą rodzą się pomysły typy pic rel. Media ryją banie kobietom glupotami, a one łykaja to jak pelikany. Przeciętna kobieta jest zakochana sama w sobie nigdy nie sobie nic do zarzucenia.
Hellicon - @Oliwia5255_- Ojjj nieee. Większość facetów ma wymagania typu 'nie bądź gr...

źródło: temp_file.png7224334548681943740

Pobierz