Wpis z mikrobloga

Sorry ale łyżka dziegciu.
Mecze rozgrywa Bednorz a nie Zaksa. Reszta zawodników służy do podbijania piłek i tyle. Ostatnie mecze czy to z Projektem czy obecne z Reską to dramat na pozostałych pozycjach - głównie chodzi mi o lewe i prawe aczkolwiek środkowi bez rewelacji max 50% eff.
Deal na ostatnia chwilę uratował Zaksę, bez BB max to walka z Azs czy Nysą.

#siatkowka
  • 6
@Ice_Glaze: taka prawda, Śliwka gra słabo, Kaczmarek 35-45 skuteczności, środka jest mało, ale robią dużo w bloku i na zagrywce. Zaksa w tym momencie jest daleko za JW, ale spodziewam się rosnącej formy u Łukasza i Olka, którzy w zasadzie cały sezon grają nierówno, a kiedy jak nie na finały +ligi i LM trzeba w końcu zagrać szlem, bo jakby się wszyscy skrzydłowi w Zaksie zebrali w wysokiej formie to myślę,
@Ice_Glaze: Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć meczu, kiedy trzy skrzydła w Zaksie grały równo. Ale mimo wszystko Zaksa od kilku lat gra o najwyższe cele i wygrywa większość meczów. I to jest potęga tej drużyny - ukryć swoje niedoskonałości.

Poza tym, przypomnij sobie pierwszy mecz BB z Gdańskiem. Tam była chodząca tragedia. To, że teraz gra na tak wysokim poziomie, przede wszystkim jego zasługa, ale nie tylko. To efekt pracy
@vasos: tylko kiedy ostatnio JW grał z kimś kto im się tak realnie postawił? bo w sumie w LM mieli spacerek, play offy póki co też. czy to jest aż tak wielka forma czy kwestia szczęścia do przeciwników? trochę liczyłam na Aluron, ale oni w sumie nawet nie próbowali (ale oby dziś było inaczej).
po fazie zasadniczej wywalczyli takie a nie inne miejsce i to jest ich zasługa i można tylko
w LM mieli spacerek


@kasieu: Grupę mieliście dużo trudniejsza ale w gorszą drabinkę Zaksa się wrzuciła sama tracą głupio pkt z Karlovarsko.

play offy póki co też


Jak grasz równo i dobrze w sezonie to masz łatwiejsze PlayOff - ot taka dziwna zasada. ()
@Ice_Glaze: dlatego nie twierdzę, że JW nie zasługuje na finał(y), bo grali dobrze praktycznie cały sezon i sobie wszystko wywalczyli.
bardziej zastanawiam się kiedy w sumie ich forma była ostatnio weryfikowana na drużynie, z którą musieliby bardziej powalczyć. tak żeby mieć faktycznie spojrzenie na to jak ich forma ma się teraz do umierających zaksiaków, ale nie będziemy się tu wymawiać zmęczeniem bo to głupota (pdk). można patrzeć na liczby, ale wciąż-